17.11.13 | Chotěboř - Č. Třebová | 9:4
12.1.14 | Č. Třebová - Chotěboř | 4:2

Chotěboř porazila Kohouty a připisuje si 3b.

17.11.2013, Redakce Chotěboř

Po špatném začátku se Chotěboř zvedla a jasně porazila Českou Třebovou 9:4.

Góly a asistence:

Chotěboř:Svoboda(Pokorný), Heřmanský(Vácha), Dvořák(Pokorný,Svoboda), Hospodka(Dvořák,Pokorný), Heřmanský(Hospodka), Hospodka(TS), Fibikar(Kadlec,Novotný),Dvořák(Hospodka,Pokorný), Pokorný(Kadlec,Novotný).

Česká Třebová:Černý(Provaz), Vlček(Váně,Hemský), Provaz(Černý,Řezáč), Hemský(Vlček,Vojáček.

Sestavy:

Chotěboř:Pešek, Novák-Fibikar, Krejčí, Vácha, Heřmanský, Kadlec, Hospodka, Dvořák, Eis, Adamec, Pokorný, Každan, Piskač, Svoboda, Novotný.

Česká Třebová:Paleček, Kaplan-Jambor, Novotný, Krejnus, Hemský, Vojáček, Vlček, Kopečný, Provaz, Řezáč, Šťastný, Váně, Hašek, Jetmar, Černý.

11.kolo, neděle 17.11.2013, 17:00
Chotěboř - Č. Třebová 9:4 (4:3,3:1,2:0)
Chotěboř: Pešek, Novák-Fibikar, Krejčí, Vácha, Heřmanský, Kadlec, Hospodka, Dvořák, Eis, Adamec, Pokorný, Každan, Piskač, Svoboda, Novotný.
Č. Třebová: Paleček, Kaplan-Jambor, Novotný, Krejnus, Hemský, Vojáček, Vlček, Kopečný, Provaz, Řezáč, Šťastný, Váně, Hašek, Jetmar, Černý.

V 5. minutě zajistil vedení domácím přesnou střelou Svoboda a vše nasvědčovalo tomu,že to bude jednoznačné utkání.Poté však domácí kupili v obraném pásmu chyby a hosté je třemi rychlými góly(v 10.,12.,14. minutě)otočili vývoj utkání.Domácí viditelně přidali,spřesnili hru a soupeři vše vrátili,třemi trefami(v 15.,17. a 20. minutě)strhli vedení na svou stranu.Postupně se trefili Heřmanský,Dvořák a Hospodka. Ve druhé části domácí kontrolovali hru a vyvarovali se zbytečných chyb a postupně v 25.min.Heřmanský,v 34.Hospodka z trestného střílení.Hostům se podařilo ještě snížit přesnou střelou Hemského(ještě vloni hráč Chotěboře),ale v 39.min.vedení pojistil Fibikar. V posledním dějství už Kohoutům pomalu docházel dech a v dlouhých pasážích se nemohli vymanit z vlastní třetiny.Domácí ještě dvěma góly navýšili vedení a to v 44.min.Dvořák a v 59.min.Jarda Maňas.Po špatném začátku se Chotěbořští nakonec zvedli a soupeře jasně přehráli a zvítězili.