11.9.12 | Chotěboř - Pardubice | 7:5
4.1.14 | Pardubice - Chotěboř | 3:5

Chotěboř neudržela 2 gólový náskok a prohrála

10.11.2013, Redakce Chotěboř

Chotěboř i přes 2 golový naskok prohrála s celkem ZH Pardubice a přišla o další 3 body.

Tento zápas jsme zahájili celkem útočně. Hned v čase 3:55 se prosadil Svoboda po přihrávce Dvořáka a skóre bylo 1:0 pro domácí. Během první třetiny již goly nepadly. Pardubice začali kousat a výborně bruslili a tím nám mnoho šancí v této třetině neumožnili.

Druhou třetinu jsme opět zahájili hned v začátku golem, když se prosadil po samostatné akci Eis. Bohužel pro nás, to byl poslední gol zápasu do sítě soupeře. Pardubice odpověděli golem v čase 26:03 a stihli ještě minutu před koncem přidat vyrovnávací gól a vše pro naše hráče začínalo od začátku.

V závěrečné třetině se nám nedařilo a Pardubice v čase 46:28 obrátili vedení na svojí stranu. Přebruslili nás a nedávali mnoho šancí na góly. V samotném závěru se ještě naskytla šance, když byl v 58:46 vyloučen hráč hostí. Bohužel rozhodčí a ani naši hráči nevyslyšeli volání trenéra Hospodky na oddechový čas, před vhazováním ve třetině hostí. V přesilovce jsme měli ještě pár šancí, bohužel golman Pardubic za své záda již nepustil vůbec nic.

Goly a asistence : Svoboda (Dvořák), Eis.

Vyloučení : 7:7

Diváci : 218

9.kolo, neděle 10.11.2013, 17:00
Chotěboř - Pardubice 2:3 (1:0, 1:2, 0:1)
Chotěboř: Pešek - Ludvík, Fibikar, Krejčí, Vácha, Kadlec, Hospodka, Eis, Adamec, Pokorný, Hajšman, Každan, Svoboda, Novotný, Dvořák.
Pardubice: Čaladi, Truhlář - Mlateček, Palaščák, Ludvík, Šejba, Fousek, Procházka, Janecký, Jindřich, Kubelka, Křečan, Šejba J., Tesner, Procházka L., Čapek, Musil, Pniok, Rejzek.

Chotěboř i přes 2 gólový náskok prohrála s celkem ZH Pardubice a přišla o další 3 body. Článek bude doplněn.