3.11.13 | Chotěboř - Ledeč nad S. | 11:1
22.12.13 | Ledeč nad S. - Chotěboř | 1:4

Chotěboř splnila povinnost a porazila Ledeč

03.11.2013, Redakce Chotěboř

Chotěboř splnila povinnost a porazila v 7. kole na domácím ledě celek z Ledče nad Sázavou vysoko 11:1.

Sestava domácí : Novák, Pešek - Ludvík, Fibikar, Krejčí, Vácha, Kadlec, Hospodka, Kubát, Eis, Adamec, Pokorný, Hajšman, Piskač, Svoboda, Novotný, Dvořák, Žemlička, Ludvík T.

Sestava hosté : Holec, Jíra - Hrabaň, Jirák, Bernard Pavel, Krajíček, Vala, Velecký, Vrátný, Kopřiva, Převor, Zadražil, Bernard Petr, Brýdl, Cíp, Dudák

Goly : Svoboda (Dvořák, Kubát), Hospodka (Kubát, Žemlička), Dvořák, Svoboda (Dvořák, Pokorný), Kubát ( Svoboda ), Kubát ( Vácha), Kadlec, Svoboda (Piskač, Dvořák), Ludvík T., Kubát ( Hospodka, Eis), Dvořák ( Svoboda).

7.kolo, neděle 3.11.2013, 17:00
Chotěboř - Ledeč nad S. 11:1 (2:0, 3:1, 6:0)
Chotěboř: Novák, Pešek - Ludvík, Fibikar, Krejčí, Vácha, Kadlec, Hospodka, Kubát, Eis, Adamec, Pokorný, Hajšman, Piskač, Svoboda, Novotný, Dvořák, Žemlička, Ludvík T.
Ledeč nad S.: Holec, Jíra - Hrabaň, Jirák, Bernard Pavel, Krajíček, Vala, Velecký, Vrátný, Kopřiva, Převor, Zadražil, Bernard Petr, Brýdl, Cíp, Dudák

V první třetině se jako první trefil Svoboda, který otevřel skóre hned ve 4. minutě. Druhým gólem se prosadil Hospodka ve 13. minutě kdy po parádní kombinaci s Kubátem změnil skóre na 2:0 pro domácí a v této třetině i přes mnoho šancí další góly nepadly. Ve druhé třetině se v čase 24:23 prosadil Dvořák a zvýšil tak na 3:0. Další gól přidal při přesilové hře Svoboda v čase 28:23 a hned po něm ve 31. minutě Kubát na 5:0. V téže minutě proběhlo u hostí střídání brankářů a nového golmana ihned prověřil střelou z mezikruží Dvořák, který se trefil přesně, bohužel ale rozhodčí gól neuznal. V čase 36:40 se po domácí chybě v rozehrávce podařilo hostům protlačit puk za záda golmana Nováka a snížili tak na 5:1, což byl konečný výsledek 2. třetiny a také jediný gól utkání hostů do naší sítě. Třetí třetina patřila gólově už pouze domácím, kteří oslabení o Žemličku, Pokorného a Heřmanského dokázali ještě v čase 44:09 zvýšit díky golu Kubáta, v téže minutě se přesně trefil Kadlec, ve 48. minutě přidal další branku Svoboda. V 52. minutě se prosadil Tomáš Ludvík, který zde působí na střídavý start z Havlíčkova Brodu a scóre bylo 9:1. V čase 52:53 završil svůj hattrick Kubát, který po úniku zvýšil na 10:1 a posledním střelcem dnešního večera byl v čase 56:05 Dvořák, který v oslabení zakončil na 11:1.