27.10.13 | Chotěboř - Skuteč | 7:0
15.12.13 | Skuteč - Chotěboř | 0:8

5.kolo, neděle 27.10.2013, 17:00
Chotěboř - Skuteč 7:0 (0:0, 2:0, 5:0)
Chotěboř: Pešek - Ludvík, Fibikar, Krejčí, Vácha, Kadlec, Hospodka, Kubát, Eis, Adamec, Pokorný, Hajšman, Každan, Piskač, Svoboda, Novotný, Dvořák, Žemlička.
Skuteč: Vokoun, Herynek - Netolický, Štursa, Kusý L., Hladík, Pražan, Pešek, Sládek, Kusý J., Kunc, Ligr, Talacko, Herynek J., Vágner, Zdražil, Waserbauer.

Soupeř výborně bránil střední pásmo a naši se dlouho nemohli prosadit. V první třetině to byl urputný boj o střední pásmo a když už sme se dostali do šancí, tak střelci je neproměňovali. První třetina skončila bez branek. Ve druhé části boj pokračoval a nám se ale podařilo vstřelit dva góly a to zásluhou Eise ve 23. minutě a Kubáta ve 39. minutě. V poslední třetině už soupeř viditelně polevil v urputném bránění a naši hokejisté dominovali ve hře a postupně nastříleli 5 gólů a to ve 42. Dvořák, 43. Žemlička, nová posila Chotěboře na střídavý start, v téže minutě opět Kubát, po něm v 56. Dvořák a celý zápas potvrdil v 57. svým druhým gólem Žemlička.Půl minuty na to chytil golman Pešek samostatný únik hostů a vychytal čisté konto. V dnešním utkání jsme se trápili střelecky a neproměnili sme spoustu dalších vyložených šancí.