24.10.13 | Polička - Chotěboř | 1:10
12.12.13 | Chotěboř - Polička | 5:3

4.kolo, čtvrtek 24.10.2013, 18:30
Polička - Chotěboř 1:10 (0:1, 1:5, 0:4)
Polička: Vašátko, Šauer - Šimon, Boháček, Cik, Češka, Grubhoffer, Havlíček, Hejtmánek, Jan, Jindra, Krajíček, Mahel, Máša, Pospíšil, Szilva, Šedý, Škarýd, Tobiáš, Vacek.
Chotěboř: Pešek - Ludvík, Fibikar, Vácha, Heřmanský, Kadlec, Hospodka, Kubát, Adamec, Pokorný, Hajšman, Každan, Piskač, Svoboda, Činčila, Dvořák, Pešek.

Chotěboř zvítězila 10:1 na ledě Poličky a získala další 3 body do sbírky ! Ještě před začátkem utkání,domácí funkcionáři a starosta města Poličky odměnili věcným darem svého někdejšího hráče a tahouna týmu Martina Kubáta. Poté začlo samotné utkání.Domácí dobře bruslili a napadali v útočném pásmu ve třech a naši se nemohli dlouho prosadit nějakou kombinační akcí.Až v 16.minutě se před bránou prosadil Svoboda po přihrávce Pokorného. Do druhé části nastopili naši s pozměněnou taktikou a hned ve 2.minutě se prosadila stejná dvojice jako při první brance.Ve 26.minutě prostřelil, po krasné kombinační souhře,gólmana Poličky Hajšman a už bylo veseleji.Domácí ještě po závaru před naší bránou v 33.min.snížili,ale to bylo z jejich strany vše.O půl minuty později odpor domácích definitivně zlomil Kubát.Domácím začali docházet síly po náročném presingu a do přestávky ještě skórovali Kubát a Hospodka. Ve třetí třetině se už prakticky hrálo na jednu branku.Pár ojedinělých výpadů domácích zlikvidoval gólman Pešek.V téměř exhibičním závěru ještě skórovali v přesilovce po krásné přihrávce Váchy od modré střelou Fibikar.V pádesáté minutě přidal trefu Hospodka a za 2.min. po něm po samostatném úniku vyškolil domácího gólmana Kadlec gólem (alá Hertl).Tečkou za utkáním byla trefa Heřmanského,který stanovil výsledek na 10:1. Za zmínku ještě stojí výkon nestárnoucího matadora Jardy Pokorného Maňase,který svým o 22 let mladším spoluhráčům rozdával milimetrové gólové přihrávky a Martina Kubáta jehož bodový příspěvek byl 2+3.