20.10.13 | Chotěboř - Choceň | 6:4
3.1.14 | Choceň - Chotěboř | 7:4

3.kolo, neděle 20.10.2013, 17:00
Chotěboř - Choceň 6:4 (3:2, 1:1, 2:1)
Chotěboř: Pešek, Novák - Ludvík, Fibikar, Krejčí, Vácha, HEřmanský, Kadlec, Hospodka, Kubát, Eis, Adamec, Pokorný, Hajšman, Každan, Piskač, Svoboda, Novotný, Dvořák
Choceň: Dundáček, Sajdl - Stříteský, Novák, Lesák, Kopsa, Voříšek, Pokorný, Prachař T., Prachař P., Beránek, Schejbal, Knytl, Pilař P., Pilař L., Florián, Krejza, Šeda, Fikej, Král, Pochobradský

Ve 3. kole krajské ligy a v prvním domácím utkání podali naši hokejisti výborný a obětavý výkon proti loňskému vítězi HC Choceň.

Chotěbořští vlítli na favorita bez respektu a v oslabení vstřelili první gól,který vstřelil Eis a ve 13. minutě už to bylo 2:0 po gólu Kubáta . V 15. minutě už domácí vedli 3:0 po gólu Hospodky. Hosté korigovali výsledek dvěma výpady Pavla a Tomáše Prachařových.

Ve druhé třetině hned v sedmé minutě po samostatné akci Tomáše Prachaře hosté srovnali a od této chvíle bylo utkání vyrovnané a oba týmy každou chvíli tahali za kratší konec. V poslední části druhé třetiny zvýšil v oslabení Hospodka na 4:3 a přelil vedení na stranu Chotěboře.

V závěřečné třetině hosté zvýšili aktivitu a domácí svými skvělými výkony podržel golman Pešek a po špatném odrazu puku od mantinelu jsme zvýšili vedení na 5: 3, svůj hattrick dokonal Hospodka sledováním puku v útočném pásmu. V 56 minutě vedení navýšil Kadlec a hosté už pouze skorigovali golem Pavla Prachaře v poslední minutě utkání na konečných 6:4.

Goly : Eis (Svoboda), Kubát(Hospodka, Kadlec), Hospodka(Kubát,Fibikar), Hospodka (Kubát, Vácha), Hospodka ( Vácha), Kadlec ( Pokorný, Svoboda))