Vzájemné zápasy
13.10.13 | Lanškroun - Chotěboř | 6:5p
1.12.13 | Chotěboř - Lanškroun | 6:5sn
Statistiky zápasu
Související články
Facebook
 
1.kolo, neděle 13.10.2013, 17:00
Lanškroun - Chotěboř 6:5p (1:1, 3:2, 1:2 - 1:0)
Lanškroun: Nimmerrichter - Kollert, Boruch, Daňek, Janků, Kocián, Ondráček, Pilavka, Pachl, Kilčický, Valouch, Nastoupil, Poles, Axman, Pejcha, Kobza, Budina, Koutský.
Chotěboř: Pešek, Novák - Heřmanský, Fibikar, Vácha, Kadlec, Krejčí, Hajšman, Novotný, Kubát, Pokorný, Hospodka, Dvořák, Každan, Piskač, Eis, Ludvík, Svoboda, Adamec.
 

 Komentář

Soupeře z Lanškrouna Chotěboř přehrála a vytvořila si mnohem více gólových šancí,bohužel jejich nevyužití a ne zrovna šťastné zákroky obou gólmanů přinesli hostům pouze bod. První třetina přinesla rychlý a svižný hokej,který se přeléval z jedné strany na druhou.V 11. minutě po krásné kombinační akci na jeden dotek ,Kadlec Kubát a zakončující Hospodka,vedli hosté 1:0.Domácím se podařilo srovnat v čase 14:11 v přesilovce po střele od modré k pravé tyči gólmana Peška.Do konce této části se hrálo nadále svižně s více šancemi na skórování ze strany hostů. Bohužel hosté ve druhé třetině polevili ve výborném výkonu a soupeř trestal.Ve 26. minutě domácí skŕovali opět střelou od modré v přesilovce,kdy nešťastně Peškovi propadl puk mezi betonem a lapačkou do brány.Po tomto gólu ho vystřídal Novák.Chotěbořští poté opět zvýšili aktivitu a vrátili se ke hře s první třetiny.Po střele Adamce z levé strany gólman domácích puk krajem lapačky vyrazil před sebe a dojíždějící Eis i s trochou štěstí propasíroval puk do branky.Během minuty domácí zvýšili náskok střelou mezi betony Nováka.Hosté nesklopili hlavu a včase 32:52 důrazem na brankovišti po střele Váchy dorazil Kadlec puk do sítě domácích.Znovu si hosté vypracovali spoustu šancí,ale gólman domácích odolával. V třetí části v 5.minutě po kolmém pasu Fibikara na modrou využil příležitost ke skórování krásným blafákem Kubát a bylo srovnáno.Ještě veseleji pro hosty bylo v 49.minutě,kdy se po levé straně kolem obránce protáhl Adamec a gólmanovi střelou mezi betony nedal šanci.V tu chvíli byli hosté na koni a soupeře nepouštěli téměř k ničemu,vytvořili si ještě dost šancí.Tváří v tvář gólmanovi se ocitl Kubát,který mohl rozhodnout,ale nedokázal puk po míchanici před gólmanem umístit do branky.Bohužel v 54.minutě propadl Novákovi mezi betony nahozený puk na bránu z pravé strany hřiště a bylo srovnáno

Goly : Hospodka ( Kubát,Kadlec), Eis (Adamec, Vácha), Kadlec(Vácha), Kubát( Fibikar), Adamec ( Eis)

 Ohlasy trenérů

Chyba v prodloužení,kdy hosté nedokázali slabým důrazem puk vytlačit z pásma a domácí skórovali do odkryté klece,znamenala ztrátu bonusového bodu. Hokejisté z Chotěboře,ale předvadli slušný výkon,který je příslibem do dalších bojů v krajské lize.
TIP: sedací soupravy
 
 
 

© 2003-2021 Oficiální web HC Chotěboř & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS