22.11.17 | Chotěboř - Polička | 5:0

Z Poličky zaslouženě s plným ziskem

15.10.2017, Redakce Chotěboř
Přečteno: 1470x

I v dalším utkání jsme si po dobrém výkonu připsali do tabulky zaslouženě 3 body.

Domácí s námi dokázali držet krok pouze v první třetině, potom už bylo na ledě pouze jedno mužstvo, spoustu dalších šancí pochytal domácí brankář Zelený.

5.kolo, neděle 15.10.2017, 17:00
HC Spartak Polička - HC Chotěboř 2:6 (0:0, 0:4, 2:2)
Branky a nahrávky: 54:42 Klíma Ladislav (Švejda, Kabelka), 59:52 Zobač (Šedý, Hejtmánek) - 25:06 Mašek Petr (Hlídek), 27:23 Klofáč (Eis), 39:11 Křesťan (Havel, Ludvík), 39:36 Svoboda (Dvořák, Klofáč), 50:27 Dvořák (Eis), 52:41 Dvořák (Svoboda) Rozhodčí: Rulíček - Bohuněk, Teplý Vyloučení: 8:5 Využití: 0:2 V oslabení: 0:0 Diváci: 190 Střely na branku: 22:50
HC Spartak Polička: Zelený (Kvapil) – Klíma Ladislav, Štěrba, Švanda, Dvořák, Hejtmánek Lukáš, Kabelka, Švejda, Jindra, Zobač, Šedý, Hejtmánek David, Nečas, Boháček, Krajíček, Vápeník
HC Chotěboř: Pešek Matěj (52:41 Pešek Tomáš) - Veselý, Ludvík Jakub, Klofáč, Mendl, Krejčí, Mašek Patrik, Musílek - Havel, Křesťan, Nguyen, Eis, Svoboda, Dvořák, Mašek Petr, Vlček, Hlídek, Činčila Benjamin

Chyběli : Hospodka, Vácha, Hajšman - nemoc, Hamarič - zaměstnání