10.10.18 | Světlá nad S. - Chotěboř | 2:3p

Vítězství vystřelil v prodloužení Suchý

11.10.2018, Redakce Chotěboř

4.kolo, středa 10.10.2018, 18:30
HC SB Světlá nad Sázavou - HC Chotěboř 2:3p (1:1 ,1:1, 0:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 17:25 Blažek (Dolinský), 23:03 Dolinský (Bradáč, Kohout) - 15:16 Dvořák (Vlček, Krejčí), 27:27 Krejčí (Vlček), 60:31 Suchý (Pecen) Rozhodčí: Čížek - Veverka, Kukeně Vyloučení: 5:2 Využití: 0:2 V oslabení: 1:0 Diváci: 250 Zásahy brankářů: 32:37
HC SB Světlá nad Sázavou: Folvarský (Koubský) - Svoboda, Vacek, Bradáč, Kořínek, Fibikar - Blažek, Piskač Daniel, Dolinský, Kohout, Doležal Jaroslav, Doležal Jakub, Kopecký, Špatenka, Kubát, Kalenský
HC Chotěboř: Pešek (Rulf) - Pecen, Musílek, Ludvík Jakub, Krejčí, Suchý, Mendl, Ludvík Jaroslav - Mašek, Vlček, Málek, Dvořák, Svoboda, Činčila, Hlídek, Jelínek, Kraučuk

Chyběli : Hamarič, Lacina, Kopecký, Hospodka, Březina, Eis, Žemlička

V okresním derby se hrál od začátku do konce tentokrát pouze hokej, který se přítomným divákům musel líbit. Žádné výstřelky, ani řečnické výstupy s rozhodčími. Hráči obou mužstev svedli tvrdý a korektní boj, nasazení obou mužstev odpovídalo důležitosti utkání.

Domácí byli místy lepším mužstvem, prim hrálo hlavně duo Dolinský s Blažkem, vidět byli hodně i mladíci Piiskač s Kohoutem. Hosté se opírali hlavně o brankáře Peška a kolektivní výkon. V zápase využili dvě přesilové hry, ale také v přesilové hře inkasovali, když je potrestal Blažek.

Po 60 min. na ukazateli svítil stav 2:2 a šlo se do prodloužení, které Světlá začínala v oslabení. Když se již vracel na led Kohout, hostující obránce Suchý střelou překonal Folvarského a rozjásal tak hostující lavičku a přítomné fanoušky, kteří přijeli do Světlé mužstvo podpořit, za což jim všem od srdce děkujeme.

Ve Světlé se nevyhrává často, takže radost z dvou bodů je výrazná.

V neděli od 17 hod. hostíme doma mužstvo z Lanškrouna, přijďte nás opět v co největším počtu podpořit.

Již v sobotu od 17 hod. hrají naši junioři taktéž derby se Světlou n. S.