13.9.17 | Chrudim - Chotěboř | 9:2

Chrudim vede v sérii 2:1

03.03.2019, Redakce Chotěboř

SF3, neděle 3.3.2019, 17:00
HC Chrudim - HC Chotěboř 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 7:11 Plch (Dobiáš), 14:18 Novák (Machač, Kišš), 32:20 Klement (Kišš), 50:15 Kišš (Machač) Rozhodčí: Pilný Luděk, Čížek - Pilný Vojtěch, Padevět Vyloučení: 8:9 Chotěboř - Dvořák - ZHK, Lacina - OT Využití: 3:0 V oslabení: 0:0 Diváci: 526 Zásahy brankářů: 25:32
HC Chrudim: Cvrček Dominik (Chalupa) - Pilař, Burkoň, Budinský, Seidler, Javůrek, Machač, Klement - Polák Jiří, Polák Jan, Dobiáš, Novotný, Novák, Karásek, Cvrček David, Kubal, Štěpánek, Kišš, Koreček, Plch
HC Chotěboř: Pešek (Rulf) - Lacina, Pecen, Mendl, Suchý, Krejčí, Ludvík Jakub, Musílek, Jaroš - Vlček, Hlídek, Kraučuk, Dvořák, Svoboda, Ludvík Jaroslav, Hospodka Jan, Činčila, Hospodka Jakub, Březina

Chyběli : Hamarič, Kopecký, Mašek, Jelínek, Vantuch, Málek, (Skotar, Eis, Žemlička)

Po úvodním oťukávání měl první šanci v 5 min. domácí Kišš, ale neuspěl. V 8 min. nikým neatakován poslal Plch domácí do vedení. Hosté měli první šanci až v 10 min. a působili až příliš bojácně. V 15 min. po nepotrestaném faulu Klementa na Hospodku ml., šel na trestnou lavici mstitel Hospodka st a Chrudim přesilovou hru využila. Hosté při své přesilové hře nedokázali dostat ani puk do domácího pásma. Chrudim byla jasně lepším mužstvem.

Po přestávce nastoupilo na led zcela jiné hostující mužstvo a najednou nevěděla Chrudim kudy kam. V této části bylo dost vyloučených, leč byli to opět pouze domácí, kteří využili početní výhodu, když Klement nahodil od modré puk, Pešek neviděl a kotouč tak skončil za jeho zády. Hosté ačkoliv tuto část neodehráli vůbec špatně, ukázali co je jejich největším problémem - přesilové hry.

V poslední části hosté bojovali a snažili se s výsledkem něco udělat, opět měli možnost početních výhod, byla to však Chrudim, která jak jinak, než z přesilové hry upravila na konečných 4:0.

Chrudim bude tak v úterý v Chotěboři bojovat o poslední bod na cestu do finále, domácí pokud se chtějí ještě ve čtvrtek vrátit k rozhodujícímu zápasu do Chrudimi, musí utkání doma zvládnout.

Děkujeme tradičně všem fanouškům za podporu a pevně věříme, že nám přijdete zafandit i v úterý.