11.2.18 | M. Třebová - Chotěboř | 2:1

Chotěboř umřela na koncovku …

14.01.2018, Redakce Chotěboř
Přečteno: 854x

Dnes se hrál v Moravské Třebové vyrovnaný zápas, domácí však měli větší produktivitu v zakončení.

6.kolo, neděle 14.1.2018, 17:00
M. Třebová - Chotěboř 4:1 (0:0, 3:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 26:13 Augustin (Kovařík), 39:23 Faltus (Čikl, Augustin), 39:51 Langr (Prokop, Bednařík), 52:32 Langr (Pavlovský, Hradil) - 55:10 Křesťan (Vácha, Nguyen) Rozhodčí: Kareš - Pecina, Bohuněk Vyloučení: 7:9, CH - Dvořák OT Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Diváci: 493 Zásahy brankářů: 33:33
M. Třebová: Vlach (Galuška) - Pokorný, Hradil, Bednařík, Kovařík, Faltus - Pavlovský, Langr, Augustin, Řehulka, Fibrich, Muselík, Čikl, Aulehla, Prokop
Chotěboř: Pešek Matěj - Vácha, Mašek Patrik, Bušek, Musílek, Krejčí, Ludvík Jaroslav - Mašek Petr, Vlček, Žemlička, Dvořák, Svoboda, Hospodka, Kraučuk, Křesťan, Nguyen, Činčila Benjamin

Chyběli : Pešek Tomáš, Hamarič, Klofáč, Ludvík Jakub, Mendl, Havel, Eis, Hlídek

Dnes se hrál v Moravské Třebové vyrovnaný zápas, domácí však měli větší produktivitu v zakončení. Po bezbrankové první třetině se v poslední minutě druhé části domácím podařilo vstřelit dvě branky. Hosté se však nevzdali a odehráli velice pěknou třetí třetinu, Pešek dokázal stejně jako v minulém utkání zneškodnit trestné střílení, domácí poté zvýšili na 4:0, hosté zahodili i ty nejvyloženější šance. Konečnou podobu dal výsledku Křesťan.

Je třeba tvrdě zapracovat na důrazu před brankou soupeře a na zakončení.

Ve středu cestujeme k dalšímu venkovnímu zápasu, tentokrát do Chrudimi, kde se začíná v 18:30, přijeďte nás podpořit, hráči si to i přes poslední prohrané zápasy určitě zaslouží. Děkujeme.