10.10.18 | Světlá nad S. - Chotěboř | 2:3p
6.2.19 | Chotěboř - Světlá nad S. | 2:1sn
10.2.19 | Světlá nad S. - Chotěboř | 3:0
13.2.19 | Chotěboř - Světlá nad S. | 3:1

Chotěboř je v semifinále KLM !!!!

13.02.2019, Redakce

ČF4, středa 13.2.2019, 18:30
Chotěboř - Světlá nad S. 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 14:28 Hospodka Jan (Činčila), 31:37 Pecen (Dvořák), 39:08 Vlček (Mašek, Kraučuk) - 7:20 Blažek (Štros, Dolinský) Rozhodčí: Hájek, Kratochvíl - Bohuněk, Říha Vyloučení: 7:7, Světlá - Včela Petr OT + OK + TH, Šíma TH Využití: 0:1 V oslabení: 0:0 Diváci: 600 Zásahy brankářů: 44:33
Chotěboř: Pešek (Hamarič) - Lacina, Pecen, Mendl, Suchý, Krejčí, Ludvík Jakub, Ludvík Jaroslav, Jaroš - Mašek, Vlček, Hlídek, Dvořák, Svoboda, Kraučuk, Hospodka Jan, Hospodka Jakub, Činčila, Březina, Musílek, Málek

Chyběli : Kopecký, Vantuch, Jelínek (Skotar, Eis, Žemlička)

Světlá nad S.: Folvarský (Koubský) - Svoboda, Vacek, Bradáč, Včela Ondřej, Šíma, Kořínek, Fibikar - Kohout, Blažek, Piskač Václav, Štros, Včela Petr, Dolinský, Doležal Jaroslav, Doležal Jakub, Kopecký, Špatenka, Kubát

Čtvrté utkání této série začalo velice bojovně, Světlá se tlačila do pásma domácích, kteří však nezůstávali o nic zpět a z každé příležitosti ostřelovali Folvarského. Měli možnost třech přesilových her, ale nevyužili, naopak hosté tu svoji jedinou dokázali v 8 min. využít. K radosti domácích dokázal Hospodka v 15 min. vyrovnat.

V druhé třetině se zvedla hra domácích a díky tomu diváci viděli dvě branky za zády Folvarského.

V poslední třetině se hrál hokej jako břitva, ve 42 min. mohl Kraučuk z TS rozjásat publikum. Světlá zle dále zatápěla před Peškem a za každou cenu chtěla utkání vyrovnat, domácí tak hrozili z rychlých protiútoků. Jak ubíhal čas, hosté byli stále více podrážděni a někteří jejich hráči (bratři Včelové a Šíma) neunášeli vývoj utkání. V čase 56:54 hosté sáhli ke hře bez brankáře, leč jejich snaha k ničemu nevedla.

Domácí dokázali k veliké radosti fanoušků stav utkání udržet a společně se mohli dlouhou dobu na ledě i v hledišti radovat z postupu do semifinále, kde nás čeká mužstvo HC Chrudim.

Děkujeme všem fanouškům za to, jak nás dokázali po celou sérii podporovat, jak doma, tak na ledě soupeře. Světlá byla opravdu velice těžkým soupeřem. Zůstaňte s námi i nadále a v neděli 24.2. společně pojďme potrápit Chrudim na jejím ledě.

Ještě jednou všem veliké díky !!!