přát., neděle 24.9.2017, 18:00
Chotěboř - Chrudim 2:2 (1:1, 0:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 11:44 Mašek Petr (Havel), 43:37 Nguyen (Havel, Mašek Petr) - 13:49 Dobiáš (Novák, Klement), 39:50 Dobiáš (Kišš) Rozhodčí: Doležal - Souček, Málek Vyloučení: 8:11, domácí - Mašek Patrik, Činčila Š., Klofáč - 10 min. Využití: 1:2 V oslabení: 0:0 Diváci: 100 Střely na branku: 27:55
Chotěboř: Pešek Matěj (Pešek Tomáš) - Vácha, Ludvík Jakub, Klofáč, Veselý, Kopecký, Albrecht - Havel, Mašek Petr, Nguyen, Eis, Svoboda, Činčila Benjamin, Činčila David, Mašek Patrik, Hlídek, Činčila Šimon

Chyběli : Hospodka, Krejčí, Freibauer, Hajšman - nemoc, Hamarič, Meloun, Musílek, Mendl, Vlček, Dvořák, Křesťan

Chrudim: Cvrček Dominik (Ament) – Pilař, Burkoň, Budínský, Seidler, Urban, Mlejnek, Klement, Kalous – Polák Jiří, Polák Jan, Dobiáš, Haltuch, Novák, Karásek, Cvrček David, Štěpánek, Kišš, Plch, Polák Ondřej

V odvetě se u nás představili hráči HC Chrudim, kterým jsme měli vracet vysokou porážku z jejich ledu.

První třetina se nesla ve znamení častých vyloučení, když každé mužstvo dokázalo jedenkrát početní výhodu využít, proto svítil při odchodu do kabin na ukazateli stav 1:1.

V druhé části se hrál nadále důrazný hokej, místy až příliš, docházelo ke zbytečným vylučováním. Domácí nedokázali stejně jako v první části využít minutu trvající přesilovou hru 5:3. V závěru třetiny to byli naopak hosté, kteří dokázali z přesilové hry stav zvrátit na 1:2, nutno podotknout, že domácí ukázali svoji nedisciplinovanost.

V poslední části se hra ještě víc přitvrdila, domácí zaslouženě stav vyrovnali, v rozhodujících okamžicích stejně jako v celém utkání, spoluhráče podržel Matěj Pešek.