info z HC Chotěboř Pozvánka na valnou hromadu HC Chotěboř ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA TRENÉRA ŽÁKŮ ČSLH HC CHOTĚBOŘ SEZÓNA 2019 – 2020 Pojď hrát do Chotěboře za juniory a dorost. Hráčské příspěvky 2020-21 Soutěže 2020/21 Jak vidí skončenou sezónu mládeže předseda klubu p. Oldřich Cempírek. Sezóna z pohledu trenéra Aleše Kraučuka.

Marodka
Na marodce nikdo není
TIP: nábytek

Pořadí KLM 2019/20

Zrušení valné hromady

Rozhodnutí VV HC Chotěboř

Informace pro fanoušky - Junioři, MŽ

Informace pro fanoušky - KLM

ZDRAVÁ STRAVA MLADÉHO SPORTOVCE

Hlavní partneři

PKS okna a.s. Železářství Albrecht Aumeto s.r.o. Chotěboř Czech LANA, s.r.o. Dřevokov Škaryd Společnost AUTO… s.r.o. AVE CZ odpadové hospodářství, s. r. o. Mateza spol. s r.o. SODO DUO, spol. s r.o. Metropolitní s.r.o. Slévárna a modelárna Nové Ransko Solar Solution, s.r.o. Chotěboř VLPA Mont s.r.o. CH-MONT s.r.o. Amylon a.s. Pivovar Chotěboř COOP družstvo Havlíčkův Brod Feroplast Chotěboř EUROLIFT CZ s.r.o. Vekra okna MV Technik Chotěboř Eurometal Chotěboř spol. s r.o. Aumeto s.r.o. Chotěboř M - silnice, a.s.

Partneři

Tlapnet Elektro Dvořák       Soleta Signum, s.r.o. Chotěboř CHEOPS spol. s r.o. AW TOOLS INTERNATIONAL, s.r.o. CEREA, a.s. Kovovýroba Kruml Jeřábové práce Bouchner Řeznictví Stejskal s.r.o. Chotěboř Modelárna Petr Novák NATE Chotěboř KH Tech s.r.o. AUTOTECH-VT, s.r.o Chotěboř Plam s.r.o. Chotěboř Restaurace a penzion Thang Long Chotěboř Kouřilová, s.r.o. Havlíčkův Brod STAVA - František Vališ INCO spol. s r.o. Chotěboř PALI Chotěboř Zemědělské družstvo Maleč AVON Chotěboř RM facility s. r. o. Vinotéka Pavel Čuda Chotěboř Stavospol s.r.o. Chotěboř Svitap Svitavy
Zápasy
F1