Jak vidí skončenou sezónu mládeže předseda klubu p. Oldřich Cempírek. Sezóna z pohledu trenéra Aleše Kraučuka. Poděkování Pořadí KLM 2019/20 Zrušení valné hromady Rozhodnutí VV HC Chotěboř Rozhodnutí výkonného výboru ČSLH - konání soutěží ČSLH Informace pro fanoušky - Junioři, MŽ

Marodka
Na marodce nikdo není
TIP: nábytek

Informace pro fanoušky - KLM

ZDRAVÁ STRAVA MLADÉHO SPORTOVCE

V prvním utkání o bronz vítězí Chotěboř

Autobus pro fanoušky na zápas v Chocni

Pozvání na 1 zápas o 3. místo

Semifinálové ohlasy

Finále si zahraje Moravská Třebová

Pojeďme na rozhodující zápas

Hlavní partneři

Společnost AUTO… s.r.o. Czech LANA, s.r.o. Amylon a.s. Metropolitní s.r.o. MV Technik Chotěboř Aumeto s.r.o. Chotěboř VLPA Mont s.r.o. M - silnice, a.s. Eurometal Chotěboř spol. s r.o. Slévárna a modelárna Nové Ransko Aumeto s.r.o. Chotěboř SODO DUO, spol. s r.o. Solar Solution, s.r.o. Chotěboř Vekra okna Železářství Albrecht Feroplast Chotěboř AVE CZ odpadové hospodářství, s. r. o. Dřevokov Škaryd COOP družstvo Havlíčkův Brod Pivovar Chotěboř CH-MONT s.r.o. Mateza spol. s r.o. EUROLIFT CZ s.r.o. PKS okna a.s.

Partneři

Restaurace a penzion Thang Long Chotěboř Soleta Signum, s.r.o. Chotěboř Tlapnet Zemědělské družstvo Maleč Elektro Dvořák       PALI Chotěboř Vinotéka Pavel Čuda Chotěboř STAVA - František Vališ Kouřilová, s.r.o. Havlíčkův Brod AW TOOLS INTERNATIONAL, s.r.o. Kovovýroba Kruml Svitap Svitavy Stavospol s.r.o. Chotěboř CEREA, a.s. CHEOPS spol. s r.o. AVON Chotěboř KH Tech s.r.o. Jeřábové práce Bouchner NATE Chotěboř Modelárna Petr Novák INCO spol. s r.o. Chotěboř Plam s.r.o. Chotěboř Řeznictví Stejskal s.r.o. Chotěboř AUTOTECH-VT, s.r.o Chotěboř RM facility s. r. o.
Zápasy
F1