Chotěboř dlouho vzdorovala, ale domácí v posledních dvanácti minutách rozhodli První bod v boji o 3. místo berou hosté Ohlasy po semifinále a reakce na článek trenéra Chrudimi Jiřího Poláka V neděli přijďte na poslední hokej Chotěboř po velikém boji padla a bude hrát o 3. místo Pojďme na čtvrté utkání semifinále play off KLM Chrudim vede v sérii 2:1 Pojeďte podpořit naše mužstvo do Chrudimi.

Marodka
Na marodce nikdo není
TIP: nábytek

Po velikém boji bere dnes vítězství Chrudim

Pojďme na semifinále play off KLM

Chotěboř v prvním semifinále vítězí v Chrudimi

V neděli všichni směr Chrudim !!!

Čtvrtfinále a semifinále z pohledu trenérů a hráčů

Jelikož již v neděli startuje semifinále play off o přeborníka Pardubického kraje KLM, položil jsem trenérům a několika hráčům tři otázky, na které stručně odpovídali.

Chotěbořským stadionem znělo hoši děkujem ! !

Chotěboř je v semifinále KLM !!!!

Čtvrtfinálové ohlasy

Hlavní partneři

Společnost AUTO… s.r.o. EUROLIFT CZ s.r.o. MV Technik Chotěboř Železářství Albrecht CH-MONT s.r.o. Solar Solution, s.r.o. Chotěboř Pivovar Chotěboř Kooperativa Dřevokov Škaryd M - silnice, a.s. Czech LANA, s.r.o. Mateza spol. s r.o. Amylon a.s. Eurometal Chotěboř spol. s r.o. SODO DUO, spol. s r.o. Vekra okna Aumeto s.r.o. Chotěboř Metropolitní s.r.o. PKS okna a.s. COOP družstvo Havlíčkův Brod Slévárna a modelárna Nové Ransko Aumeto s.r.o. Chotěboř Feroplast Chotěboř AVE CZ odpadové hospodářství, s. r. o.

Partneři

Tlapnet Stavospol s.r.o. Chotěboř Kebab house Chotěboř Sativa Keřkov, a.s. KH Tech s.r.o. AUTOHAKRCZ Česká Bělá Restaurace a penzion Thang Long Chotěboř AVON Chotěboř NATE Chotěboř Luboš Guhl - voda, plyn, topení Sobíňov Zemědělské družstvo Maleč AUTOTECH-VT, s.r.o Chotěboř Elektro Dvořák       STAVA - František Vališ Soleta Signum, s.r.o. Chotěboř CEREA, a.s. A-Z Mont Chotěboř PALI Chotěboř DOKAmont Kovovýroba Kruml Svitap Svitavy Modelárna Petr Novák AW TOOLS INTERNATIONAL, s.r.o. Řeznictví Stejskal s.r.o. Chotěboř Kouřilová, s.r.o. Havlíčkův Brod Jeřábové práce Bouchner Vinotéka Pavel Čuda Chotěboř Hejduk Sport s.r.o. Protem spol. s r.o. OMA spol. s r.o. Maleč INCO spol. s r.o. Chotěboř RM facility s. r. o. CHEOPS spol. s r.o. VESA Česká Bělá Plam s.r.o. Chotěboř
PTýmZVVPPPPSkóreB
1.HC Chotěboř241222895:8642
2.HC Spartak Choceň2491311109:10632
3.HC Skuteč244101970:17414
4.TJ Lanškroun241102272:1825
Zápasy
F2
M. Třebová - Chotěboř 7:3
neděle 17.3.2019

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

pondělí 21.1.2019 | Upozornění fanouškům!
Avizované přátelské utkání mužstev HC Čáslav - HC Chotěboř, které se mělo hrát v úterý 22.1.2019 od 17:30 hod na ZS Čáslav, se z důvodu malého počtu hráčů HC Čáslav ruší. Děkujeme za pochopení.

středa 2.1.2019 | Pojď hrát hokej