Multifunční plocha - ceníky Multifunkční sportovní povrch - aktuální informace Permanentní vstupenky na sezónu 2019/2020 Multifunkční sportovní povrch POZVÁNKA NA VALNOU HROMADU HC CHOTĚBOŘ Pojď hrát hokejbal a florbal PODĚKOVÁNÍ Chotěboř dlouho vzdorovala, ale domácí v posledních dvanácti minutách rozhodli

Marodka
Na marodce nikdo není
TIP: nábytek

První bod v boji o 3. místo berou hosté

V neděli přijďte na poslední hokej

Chotěboř po velikém boji padla a bude hrát o 3. místo

Pojďme na čtvrté utkání semifinále play off KLM

Chrudim vede v sérii 2:1

Pojeďte podpořit naše mužstvo do Chrudimi.

Po velikém boji bere dnes vítězství Chrudim

Hlavní partneři

SODO DUO, spol. s r.o. Vekra okna Eurometal Chotěboř spol. s r.o. Pivovar Chotěboř Aumeto s.r.o. Chotěboř Dřevokov Škaryd COOP družstvo Havlíčkův Brod Solar Solution, s.r.o. Chotěboř Společnost AUTO… s.r.o. MV Technik Chotěboř CH-MONT s.r.o. Feroplast Chotěboř Kooperativa Slévárna a modelárna Nové Ransko Amylon a.s. Železářství Albrecht M - silnice, a.s. PKS okna a.s. Czech LANA, s.r.o. Aumeto s.r.o. Chotěboř Metropolitní s.r.o. Mateza spol. s r.o. EUROLIFT CZ s.r.o. AVE CZ odpadové hospodářství, s. r. o.

Partneři

Modelárna Petr Novák RM facility s. r. o. Svitap Svitavy PALI Chotěboř Protem spol. s r.o. CEREA, a.s. Vinotéka Pavel Čuda Chotěboř VESA Česká Bělá AUTOTECH-VT, s.r.o Chotěboř Kovovýroba Kruml Soleta Signum, s.r.o. Chotěboř Jeřábové práce Bouchner OMA spol. s r.o. Maleč Hejduk Sport s.r.o. KH Tech s.r.o. INCO spol. s r.o. Chotěboř NATE Chotěboř Plam s.r.o. Chotěboř AUTOHAKRCZ Česká Bělá DOKAmont Luboš Guhl - voda, plyn, topení Sobíňov Tlapnet CHEOPS spol. s r.o. AVON Chotěboř Stavospol s.r.o. Chotěboř Kebab house Chotěboř Řeznictví Stejskal s.r.o. Chotěboř A-Z Mont Chotěboř STAVA - František Vališ Sativa Keřkov, a.s. Kouřilová, s.r.o. Havlíčkův Brod Elektro Dvořák       Restaurace a penzion Thang Long Chotěboř Zemědělské družstvo Maleč AW TOOLS INTERNATIONAL, s.r.o.
PTýmZVVPPPPSkóreB
1.HC DYNAMO PARDUBICE10810194:1726
2.HC Světlá nad Sázavou10800236:2524
3.HC Chrudim10601339:2519
4.HC Hlinsko10500546:6115
5.HC Chotěboř10200841:526
6.HC Skuteč100001015:910
Zápasy
F2
M. Třebová - Chotěboř 7:3
neděle 17.3.2019

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

pondělí 21.1.2019 | Upozornění fanouškům!
Avizované přátelské utkání mužstev HC Čáslav - HC Chotěboř, které se mělo hrát v úterý 22.1.2019 od 17:30 hod na ZS Čáslav, se z důvodu malého počtu hráčů HC Čáslav ruší. Děkujeme za pochopení.

středa 2.1.2019 | Pojď hrát hokej