Permanentní vstupenky na sezónu 2019/2020 Multifunkční sportovní povrch POZVÁNKA NA VALNOU HROMADU HC CHOTĚBOŘ Pojď hrát hokejbal a florbal PODĚKOVÁNÍ Chotěboř dlouho vzdorovala, ale domácí v posledních dvanácti minutách rozhodli První bod v boji o 3. místo berou hosté Ohlasy po semifinále a reakce na článek trenéra Chrudimi Jiřího Poláka

Marodka
Na marodce nikdo není
TIP: nábytek

V neděli přijďte na poslední hokej

Chotěboř po velikém boji padla a bude hrát o 3. místo

Pojďme na čtvrté utkání semifinále play off KLM

Chrudim vede v sérii 2:1

Pojeďte podpořit naše mužstvo do Chrudimi.

Po velikém boji bere dnes vítězství Chrudim

Pojďme na semifinále play off KLM

Chotěboř v prvním semifinále vítězí v Chrudimi

Hlavní partneři

Solar Solution, s.r.o. Chotěboř COOP družstvo Havlíčkův Brod Pivovar Chotěboř Amylon a.s. PKS okna a.s. Czech LANA, s.r.o. EUROLIFT CZ s.r.o. Metropolitní s.r.o. MV Technik Chotěboř Společnost AUTO… s.r.o. AVE CZ odpadové hospodářství, s. r. o. SODO DUO, spol. s r.o. Eurometal Chotěboř spol. s r.o. Dřevokov Škaryd Aumeto s.r.o. Chotěboř Kooperativa Vekra okna CH-MONT s.r.o. Železářství Albrecht Aumeto s.r.o. Chotěboř Mateza spol. s r.o. Slévárna a modelárna Nové Ransko Feroplast Chotěboř M - silnice, a.s.

Partneři

DOKAmont Vinotéka Pavel Čuda Chotěboř KH Tech s.r.o. Kovovýroba Kruml Kouřilová, s.r.o. Havlíčkův Brod Zemědělské družstvo Maleč VESA Česká Bělá CHEOPS spol. s r.o. Modelárna Petr Novák AVON Chotěboř AW TOOLS INTERNATIONAL, s.r.o. Stavospol s.r.o. Chotěboř Plam s.r.o. Chotěboř Hejduk Sport s.r.o. Řeznictví Stejskal s.r.o. Chotěboř PALI Chotěboř RM facility s. r. o. Soleta Signum, s.r.o. Chotěboř Svitap Svitavy Sativa Keřkov, a.s. NATE Chotěboř Restaurace a penzion Thang Long Chotěboř AUTOHAKRCZ Česká Bělá Jeřábové práce Bouchner AUTOTECH-VT, s.r.o Chotěboř STAVA - František Vališ Elektro Dvořák       Protem spol. s r.o. Luboš Guhl - voda, plyn, topení Sobíňov Kebab house Chotěboř A-Z Mont Chotěboř INCO spol. s r.o. Chotěboř OMA spol. s r.o. Maleč Tlapnet CEREA, a.s.
PTýmZVVPPPPSkóreB
1.HC Skuteč264202078:18316
2.TJ Lanškroun262112281:1909
Zápasy
F2
M. Třebová - Chotěboř 7:3
neděle 17.3.2019

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

pondělí 21.1.2019 | Upozornění fanouškům!
Avizované přátelské utkání mužstev HC Čáslav - HC Chotěboř, které se mělo hrát v úterý 22.1.2019 od 17:30 hod na ZS Čáslav, se z důvodu malého počtu hráčů HC Čáslav ruší. Děkujeme za pochopení.

středa 2.1.2019 | Pojď hrát hokej