info z HC Chotěboř Pozvánka na valnou hromadu HC Chotěboř ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA TRENÉRA ŽÁKŮ ČSLH HC CHOTĚBOŘ SEZÓNA 2019 – 2020 Pojď hrát do Chotěboře za juniory a dorost. Hráčské příspěvky 2020-21 Soutěže 2020/21 Jak vidí skončenou sezónu mládeže předseda klubu p. Oldřich Cempírek. Sezóna z pohledu trenéra Aleše Kraučuka.

Marodka
Na marodce nikdo není
TIP: nábytek

Pořadí KLM 2019/20

Zrušení valné hromady

Rozhodnutí VV HC Chotěboř

Informace pro fanoušky - Junioři, MŽ

Informace pro fanoušky - KLM

ZDRAVÁ STRAVA MLADÉHO SPORTOVCE

Hlavní partneři

Metropolitní s.r.o. VLPA Mont s.r.o. Slévárna a modelárna Nové Ransko Dřevokov Škaryd Aumeto s.r.o. Chotěboř Eurometal Chotěboř spol. s r.o. Amylon a.s. PKS okna a.s. Společnost AUTO… s.r.o. Solar Solution, s.r.o. Chotěboř Feroplast Chotěboř COOP družstvo Havlíčkův Brod Železářství Albrecht CH-MONT s.r.o. Aumeto s.r.o. Chotěboř Vekra okna Pivovar Chotěboř EUROLIFT CZ s.r.o. SODO DUO, spol. s r.o. Czech LANA, s.r.o. M - silnice, a.s. MV Technik Chotěboř Mateza spol. s r.o. AVE CZ odpadové hospodářství, s. r. o.

Partneři

Zemědělské družstvo Maleč Restaurace a penzion Thang Long Chotěboř AUTOTECH-VT, s.r.o Chotěboř Kouřilová, s.r.o. Havlíčkův Brod Svitap Svitavy AW TOOLS INTERNATIONAL, s.r.o. AVON Chotěboř Řeznictví Stejskal s.r.o. Chotěboř INCO spol. s r.o. Chotěboř Kovovýroba Kruml Elektro Dvořák       CHEOPS spol. s r.o. Tlapnet RM facility s. r. o. PALI Chotěboř Jeřábové práce Bouchner Plam s.r.o. Chotěboř STAVA - František Vališ KH Tech s.r.o. Soleta Signum, s.r.o. Chotěboř CEREA, a.s. NATE Chotěboř Stavospol s.r.o. Chotěboř Vinotéka Pavel Čuda Chotěboř Modelárna Petr Novák
Zápasy
F1