Chotěbořským stadionem znělo hoši děkujem ! ! Chotěboř je v semifinále KLM !!!! Čtvrtfinálové ohlasy Pojďme na čtvrté utkání čtvrtfinále play off KLM Světlá snížila a série se vrací do Chotěboře Pojeďte na třetí utkání čtvrtfinále do Světlé n. S. Chotěboř bere i druhý bod Pojďme na čtvrtfinále play off

Marodka
Na marodce nikdo není
TIP: nábytek

První výhru bere Chotěboř

Co zaznělo před zahájením čtvrtfinálových bojů

Před začátkem čtvrtfinálových bojů play off KLM o přeborníka Pardubického kraje, ve kterých se naše mužstvo střetne s dlouholetým rivalem ze Světlé nad Sázavou, přinášíme fanouškům krátké vyjádření těch, kteří budou u ledové plochy, či přímo na ní.

Pojeďme podpořit naše mužstvo do Světlé n. S.

V posledním utkání II. části zasloužená výhra

V Chotěboři proběhla akce ˝Pojď hrát hokej˝

Pojďme na první letošní hokej

Upozornění fanouškům!

Děkujeme za pochopení.

I z Chocně se vracíme s plným ziskem

Hlavní partneři

Železářství Albrecht EUROLIFT CZ s.r.o. Czech LANA, s.r.o. Solar Solution, s.r.o. Chotěboř Metropolitní s.r.o. MV Technik Chotěboř Vekra okna Mateza spol. s r.o. Pivovar Chotěboř COOP družstvo Havlíčkův Brod Aumeto s.r.o. Chotěboř CH-MONT s.r.o. PKS okna a.s. SODO DUO, spol. s r.o. Dřevokov Škaryd Kooperativa Amylon a.s. Slévárna a modelárna Nové Ransko Aumeto s.r.o. Chotěboř Společnost AUTO… s.r.o. Feroplast Chotěboř Eurometal Chotěboř spol. s r.o. M - silnice, a.s.

Partneři

VESA Česká Bělá AVON Chotěboř Kebab house Chotěboř STAVA - František Vališ Stavospol s.r.o. Chotěboř OMA spol. s r.o. Maleč AUTOTECH-VT, s.r.o Chotěboř Řeznictví Stejskal s.r.o. Chotěboř Soleta Signum, s.r.o. Chotěboř Restaurace a penzion Thang Long Chotěboř AW TOOLS INTERNATIONAL, s.r.o. Sativa Keřkov, a.s. CHEOPS spol. s r.o. Luboš Guhl - voda, plyn, topení Sobíňov Zemědělské družstvo Maleč Modelárna Petr Novák RM facility s. r. o. Kovovýroba Kruml KH Tech s.r.o. Kouřilová, s.r.o. Havlíčkův Brod CEREA, a.s. Svitap Svitavy Protem spol. s r.o. INCO spol. s r.o. Chotěboř Vinotéka Pavel Čuda Chotěboř Tlapnet AUTOHAKRCZ Česká Bělá PALI Chotěboř Elektro Dvořák       Jeřábové práce Bouchner Hejduk Sport s.r.o. NATE Chotěboř DOKAmont A-Z Mont Chotěboř Plam s.r.o. Chotěboř
PTýmZVVPPPPSkóreB
1.HC Chotěboř241222895:8642
2.HC Spartak Choceň2491311109:10632
3.HC Skuteč244101970:17414
4.TJ Lanškroun241102272:1825
Zápasy
ČF4
Chotěboř - Světlá nad S. 3:1
středa 13.2.2019
SF1
Chrudim - Chotěboř
neděle 24.2.2019, 17:00

SF2
Chotěboř - Chrudim
středa 27.2.2019, 18:30

pondělí 21.1.2019 | Upozornění fanouškům!
Avizované přátelské utkání mužstev HC Čáslav - HC Chotěboř, které se mělo hrát v úterý 22.1.2019 od 17:30 hod na ZS Čáslav, se z důvodu malého počtu hráčů HC Čáslav ruší. Děkujeme za pochopení.

středa 2.1.2019 | Pojď hrát hokej