Marodka
Na marodce nikdo není
TIP: nábytek

Pojeďte fandit do Pelhřimova

Podmínky vstupu diváků na utkání

Odložení středečního zápasu!

Chotěboř čepovala desítku …

Podmínky vstupu diváků na utkání.

Další domácí utkání jsou tady

Odložení zápasu v Pelhřimově !!!

Hlavní partneři

Aumeto s.r.o. Chotěboř Společnost AUTO… s.r.o. Amylon a.s. Czech LANA, s.r.o. VLPA Mont s.r.o. MV Technik Chotěboř Solar Solution, s.r.o. Chotěboř COOP družstvo Havlíčkův Brod Feroplast Chotěboř PKS okna a.s. Eurometal Chotěboř spol. s r.o. CH-MONT s.r.o. Slévárna a modelárna Nové Ransko SODO DUO, spol. s r.o. EUROLIFT CZ s.r.o. Stavitelství Adamec Dřevokov Škaryd Pivovar Chotěboř Metropolitní s.r.o. M - silnice, a.s. AVE CZ odpadové hospodářství, s. r. o. Aumeto s.r.o. Chotěboř Mateza spol. s r.o.

Partneři

Tlapnet Plam s.r.o. Chotěboř Stavospol s.r.o. Chotěboř AVON Chotěboř Jeřábové práce Bouchner Kouřilová, s.r.o. Havlíčkův Brod Elektro Dvořák       Vinotéka Pavel Čuda Chotěboř AUTOTECH-VT, s.r.o Chotěboř Modelárna Petr Novák AW TOOLS INTERNATIONAL, s.r.o. CEREA, a.s. Soleta Signum, s.r.o. Chotěboř KH Tech s.r.o. PALI Chotěboř Restaurace a penzion Thang Long Chotěboř STAVA - František Vališ RM facility s. r. o. INCO spol. s r.o. Chotěboř Kovovýroba Kruml Zemědělské družstvo Maleč NATE Chotěboř Řeznictví Stejskal s.r.o. Chotěboř Svitap Svitavy CHEOPS spol. s r.o.
Zápasy
15.