Multifunční plocha - ceníky Multifunkční sportovní povrch - aktuální informace Permanentní vstupenky na sezónu 2019/2020 Multifunkční sportovní povrch POZVÁNKA NA VALNOU HROMADU HC CHOTĚBOŘ Pojď hrát hokejbal a florbal PODĚKOVÁNÍ Chotěboř dlouho vzdorovala, ale domácí v posledních dvanácti minutách rozhodli

Marodka
Na marodce nikdo není
TIP: nábytek

První bod v boji o 3. místo berou hosté

V neděli přijďte na poslední hokej

Chotěboř po velikém boji padla a bude hrát o 3. místo

Pojďme na čtvrté utkání semifinále play off KLM

Chrudim vede v sérii 2:1

Pojeďte podpořit naše mužstvo do Chrudimi.

Po velikém boji bere dnes vítězství Chrudim

Hlavní partneři

Amylon a.s. AVE CZ odpadové hospodářství, s. r. o. COOP družstvo Havlíčkův Brod CH-MONT s.r.o. Eurometal Chotěboř spol. s r.o. Feroplast Chotěboř Slévárna a modelárna Nové Ransko Vekra okna Dřevokov Škaryd Metropolitní s.r.o. Mateza spol. s r.o. EUROLIFT CZ s.r.o. Aumeto s.r.o. Chotěboř Kooperativa MV Technik Chotěboř Železářství Albrecht Czech LANA, s.r.o. Solar Solution, s.r.o. Chotěboř PKS okna a.s. Pivovar Chotěboř M - silnice, a.s. SODO DUO, spol. s r.o. Společnost AUTO… s.r.o. Aumeto s.r.o. Chotěboř

Partneři

Sativa Keřkov, a.s. Soleta Signum, s.r.o. Chotěboř AUTOTECH-VT, s.r.o Chotěboř AW TOOLS INTERNATIONAL, s.r.o. Svitap Svitavy Stavospol s.r.o. Chotěboř AUTOHAKRCZ Česká Bělá VESA Česká Bělá Restaurace a penzion Thang Long Chotěboř CEREA, a.s. DOKAmont A-Z Mont Chotěboř PALI Chotěboř Kebab house Chotěboř AVON Chotěboř Kouřilová, s.r.o. Havlíčkův Brod STAVA - František Vališ Řeznictví Stejskal s.r.o. Chotěboř Kovovýroba Kruml Modelárna Petr Novák Vinotéka Pavel Čuda Chotěboř Plam s.r.o. Chotěboř Hejduk Sport s.r.o. Zemědělské družstvo Maleč OMA spol. s r.o. Maleč RM facility s. r. o. KH Tech s.r.o. Elektro Dvořák       Luboš Guhl - voda, plyn, topení Sobíňov Protem spol. s r.o. Jeřábové práce Bouchner Tlapnet INCO spol. s r.o. Chotěboř NATE Chotěboř CHEOPS spol. s r.o.
PTýmZVVPPPPSkóreB
1.HC Skuteč264202078:18316
2.TJ Lanškroun262112281:1909
Zápasy
F2
M. Třebová - Chotěboř 7:3
neděle 17.3.2019

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

pondělí 21.1.2019 | Upozornění fanouškům!
Avizované přátelské utkání mužstev HC Čáslav - HC Chotěboř, které se mělo hrát v úterý 22.1.2019 od 17:30 hod na ZS Čáslav, se z důvodu malého počtu hráčů HC Čáslav ruší. Děkujeme za pochopení.

středa 2.1.2019 | Pojď hrát hokej