Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
tpk | Rebel Hearts, HC Rebel Havlíčkův Brod
18.3.2013, 12:30
 
 
zdravim, od kolika hodin se budou hrat zapasy s vrchlabim?

diky
 
 
18.3.2013, 11:59
 
 
Jakej scénář baráže bude teď,když s Chocní to nedopadlo..??
 
 
Mussa | Chotěboř
18.3.2013, 09:47
 
 
Reakce na Dixie: Vrchlabské peklo na vás čeká :)-...
Chotěbořský prázdna aréna na vás taky Smajlík Smajlík
 
 
18.3.2013, 06:29
 
 
Vrchlabské peklo na vás čeká Smajlík
 
 
15.3.2013, 21:24
 
 
HOLA HOLA,liga volá!!V Náchodě junioři v zápase s N.Městem vyhráli 3:0 a v neděli jim doma stačí remizovat.
 
 
14.3.2013, 12:07
 
 
Nevidim nikde žádnou pozvánku na kvalifikaci juniorů,vedení tenhle dobře špalající mančaft nezajímá?
 
 
13.3.2013, 15:11
 
 
Tak změna v Novém Městě nad Metují se už nemrazí tak se bude hrát v Náchodě, a v neděli doma od sedmnácti hodin.
 
 
11.3.2013, 14:05
 
 
JUNIOŘI. Tak v pátek do Nového města nad Metují a v neděli doma odveta. Vítěz postupuje přímo do juniorské ligy.
 
 
10.3.2013, 19:45
 
 
Tak to jste se zřejmě špatně koukal a poslouchal. Hráči si chtěli pohár převzít, jen tam byl zmatek v organizaci. Podle gest toho, kdo to uváděl se chtělo, aby si s ním každý hráč zvlášť podal ruku, ale sami hráči nevěděli, co se bude dít. Takhle jsem to viděl já. Takže nevím, co je na tom nesportovního. Tím pádem nemusím komentovat ,,Chrudimskou šlechtu,,. Myslím si, že hráči prohru zkousli, je to sport, vždy bude jeden poražený a druhý vítěz. Nechci se tu dohadovat, šlo mi jen o ty neslušné diváky, co tam hulákali slova (zabij ho, ču*áci apod.) Tohle do sportu nepatří! Přeji hodně štěstí v následujících zápasech, nechci se tu dohadovat, pouze jsem chtěl upřesnit to s tím pohárem. *Chrudimáci jsou také lidé, takže si určitě pamatujete ze základní školy, že se na konci sloves píše měkké I.
 
 
10.3.2013, 18:15
 
 
Všem hráčum a lidem co jsou u juniorky blahopřeju k velikýmu úspěchu co dosáhli a věřim,že ještě všem fanouškum udělaji další zážitky a radost v kvalifikaci o juniorskou ligu.Kluci díky,máte na to vybojovat historickej postup pro Chotěboř.
 
 
10.3.2013, 14:19
 
 
Předem děkujeme za Blahopřání, byly jste velice zdatný a tvrdý soupeř ,ale jak se říká "SLÁVA VÍTĚZŮM" ( tu jsme si včera užily až do brzkých ranních hodin.) A ČEST PORAŽENÝM, přijely jste jasně za výhrou a vaši hráči těžko skousávaly prohru nechtěly si dojet ani pro cenu za druhé místo -to také není moc sportovní gesto !!! ( A to jste vyřvávaly - Chrudimská šlechta). Nemá smysl vyjadřovat se k urážkám nebo nadávkám, ty používaly někteří jednotlivci... ty byly ale na obou stranách i u vás.
 
 
10.3.2013, 11:23
 
 
Ty smajlíci samozřejmě neměli být vysmáté Smajlík
 
 
10.3.2013, 11:22
 
 
Dobře, že Vám fanoušci fandí,ale ty sprostý nadávky si můžou nechat na doma. Neskutečný, co tam někteří jedinci předváděli! Příště aŤ si tihle znalci hokeje táhnou radši do hospody!!! a ne na hokej Smajlík to co jim několikrát vypadlo z huby svědči jen o tom, že by do tý huby potřebovali dostat Smajlík Nic víc! Užijte si kvalifikaci, s tím co (koho) máte v brance vám přeji HODNĚ ŠTĚSTÍ Smajlík )
 
 
9.3.2013, 17:40
 
 
Platí se vstup?
 
 
8.3.2013, 23:15
 
 
Junioři to dokázali a po veliký bitvě vezou domů výhru 5:4 a v sobotu od 17 hod.se bude hrát rozhodující zápas finálové série,přijďte kluky v co největšim počtu povzbudit.
 
 
8.3.2013, 12:28
 
 
Psal jsem to už dřív,ale opakuju,pojeďte v co největšim počtu dnes večer na 20 hod.povzbudit naše juniory do Chrudimě a podpořit je,aby vrátili finálovou sérii na sobotu do Chotěboře,kdy by se hrál rozhodující zápas.Kluci si to určitě za celou sezonu zasloužeji.
 
 
8.3.2013, 07:42
 
 
Reakce na stasak23: ZDravím jak to bude s baráží? bude s...
Přečti si komentář od pana Halamky na novinkách HC Chotěboř,tam se o tý frašce dozvíš aspoň něco,tady už to asi psát ani nubudou.Kdyby to pro tebe bylo málo i tam,zkus stránky Chocně a Vrchlabí,nebo Veselí n.L.Tady těch informací bylo málo od začátku,natož teď když to jde do kelu.
 
 
5.3.2013, 19:40
 
 
ZDravím jak to bude s baráží? bude se hrát další sezonu s A-týmem?
 
 
4.3.2013, 23:41
 
 
Doufat můžeme, to nám nikdo neupře ale skutečnost bude bohužel jiná.Z našeho "A"týmu už poslední dva měsíce zbylo jen torzo.Kdoví jak dlouho se tady už neukázaly kluci z Hradce Králové (Kováč,Brida oba Půlpáni),Pardubic nemyslím Hemského- samozřejmě ale Lenocha,Půhoného a Stoklasu který to také nakonec vzdal) Junioři. Ale lepší aspon někdo než nikdo.Koželuh utekl,Šíma,Diviš a Voženílek nevím jestli tu vůbec odehrál reálně nějaký zápas... Nebýt kluků z naší Juniorky ne mužem odjet už ani na jeden zápas.
 
 
4.3.2013, 14:08
 
 
Junioři před noblesní návštěvou v sobotu prohráli 5:9,nic neni ztracený,pojeďte je v pátek od 20 hod.podpořit v co největšim počtu do Chrudimě,aby vrátili finálovou sérii sem v sobotu do Chotěboře,kdy by se hrálo případně od 17 hod.
Dorostenci vyhráli 4:2 v Lanškrouně,ale bohužel v odvetě včera na soupeře nestačili a dostali doma desítku,muselo se prodlužovat a v asi v 50 s dostali branku,takže nakonec skončili v kraji na krásnym 4 místě.
Ml.žáci těsně prohráli po boji v Pardubicích 3:4 a st.žáci taktéž po velikym boji naopak vyhráli ve městě perníku 5:4,hlavně zásluhou dobře odehraný poslední třetiny,před kterou prohrávali už 4:1.
Takže jak je vidět,mládež rozdává radost,tak doufejme,že se přidá na konci března i mužstvo dospělých.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 
 
 

© 2003-2018 Oficiální web HC Chotěboř & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS