Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Roman_Franc | ždírec nad doubravou
2.7.2013, 10:35
 
 
ale prosimte jirko vim to nemusim nikde hledat jednou jsi se prozradil patrej v pameti kdy
 
 
2.7.2013, 07:13
 
 
Reakce na Roman_Franc: vzal jsem se tady proto abych odh...
Romane jsi uplně vedle,tak ještě chvíli hledej.
 
 
Roman_Franc | ždírec nad doubravou
30.6.2013, 18:02
 
 
vzal jsem se tady proto abych odhlalil tvou identitu vim ze jsi to ty tak se nevymlouvej a zachovej se jako chlap
 
 
28.6.2013, 16:39
 
 
 
 
28.6.2013, 09:59
 
 
Reakce na Roman_Franc: hlavne ty budes spokojenej ne kdy...
Romane,jsi uplně vedle a asi si mě pleteš s Jirkou Němcem co má fakt hospodu na zimáku.Mimochodem,kde jsi se tady najednou vzal???
 
 
Roman_Franc | ždírec nad doubravou
27.6.2013, 16:03
 
 
hlavne ty budes spokojenej ne kdyz budes mit plnej kiosek fanousku jinak toho v hospode moc nevydelas v zimnim case musis se vic snazit jiri
 
 
27.6.2013, 12:13
 
 
To před váma hluboce smekám,když jste na kraj peníze dokázat nedokázali a na ligu ano...V době,kdy minimálně polovina klubů II.ligy brečí a zvažovala jestli upravenou ligu hrát(cestování,atd.),tady do toho jdete,s rozpočtem kterej musí bejt mnohem vyšší než minulý 3 sezony,to museji být velice silný rozpočty.Nebo snad město přislíbilo na ligu peníze?To asi těžko.Ale kdoví jak to všechno zase bude a kdo za tim je.Tak jen přeju ať se konečně daří,vyhráváte a přilákáte do hlediště zpátky aspoň ty věrný fanoušky klubu.
 
 
27.6.2013, 10:51
 
 
Budou nějaký přípravný zápasy aby měli šanci se sehrát? Smajlík
 
 
Roman_Franc | ždírec nad doubravou
26.6.2013, 21:05
 
 
Prosimte jirko,co by na to meli rikat, pomysli si neco o zadku.
 
 
26.6.2013, 20:52
 
 
Výbore,tak nakonec přece jenom 2.liga?Co na to řeknou v Pardubicích na svazu,až se to tady zase pos....,vezmou nás tam třeba za rok?
 
 
19.6.2013, 18:02
 
 
A kdy se bude vědět něco o těch sponzorech jestli budou?
 
 
Mussa | Chotěboř
19.6.2013, 15:39
 
 
Vše je napsané v posledním článku. O 2.lize v Chotěboři je tam též napsáno. Spekulovat mohou lidé o čemkoliv, ale směrodatné věci jsou napsány zde. Na kraj je potřeba sehnat určitý obnos, pokud se nesežene, hrát se nebude, to je jasné, protože nikdo z výboru to ze svého platit nebude a podpora od města nepřipadá v úvahu. Samozřejmě uděláme všechno proto, aby se peníze sehnali. Informace o tom, že sponzoři na kraj neslyšejí není také zase až taková pravda, ale to je něco jiného.
 
 
19.6.2013, 13:34
 
 
Musso a ostatní členové výboru,koketujete opět s myšlenkou zase hrát II.ligu,nebo ne?Na kraj údajně sponzoři nechtěji slyšet,takže stále víc se tady mluví o další druholigový sezoně.Nebo se peníze neseženou ani na kraj a bude tady letos jenom mládež?
 
 
Mussa | Chotěboř
9.6.2013, 11:44
 
 
stasak23 : Je to na Hokej.cz podstránka 2.Liga. Co se týče sponzorů a peněz, tak momentálně probíhá oslovování sponzorů. Áčko bude v kraji, junioři též. Mládež stejně jako loni, vyjma Elevů, kterých není dostatečný počet, tudíž pouze přípravka a pak ml. žáci.

Touran : 2.Liga nám byla nabídnuta z důvodu vyřažení Písku kvůli dluhům, ovšem přesně jak píšeš. Je to jednak nesmyslné a hlavně nereálné. Co se týče systému 2.ligy, bylo o tom už dost napsánu na webu Žďárského hokeje Smajlík
 
 
8.6.2013, 20:35
 
 
Na druhou ligu doufám můžeme zapomenout,k čemu by nám tady zase byla,viděli jste co na svazu vymysleli?Tohle možná nejeden oddíl může položit a třeba radši některý oddíly přihláseji rozumně kraj.Chudáci hráči,když choději ve většině případů normálně do práce,toho cestování.
 
 
8.6.2013, 19:33
 
 
Kde to je psaný o těch ligách ? :D a jak to bude dál budou prachy a sponzoři??
 
 
Mussa | Chotěboř
27.5.2013, 17:08
 
 
Pro dotazování přímo výboru klubu, nebo ohledně náboru, byla v sekci Fanoušci->Ptejte se, vytvořena možnost dotazů. V případě zájmu položte otázku a v co nejrkatší době Vám bude zodpovězena a zobrazena přímo na dané stránce i s odpovědí.
 
 
28.4.2013, 17:28
 
 
Konec dubna a tady ani čárka co se připravuje před valnou hromadou,fanoušci jsou místnímu vedení zřejmě u zadku.
 
 
15.4.2013, 06:57
 
 
Bude tady nějaký info ohledně výhledu na novou sezonu,např.jestli se juniorka přihlásí do vyšší soutěže,příprava valný hromady a další zajímavosti?
 
 
Mussa | Chotěboř
30.3.2013, 08:45
 
 
Já vím jenom že HC Lvi Chotěboř je s.r.o. kde 100% vlastníkem je os HC Chotěboř s dosazenými jednateli p. Kavalír a p. Opršal , tudíž pouze Chotěbořáci. Oni sponzoři co to tady vedli, vedli to s.r.o. jako manažeři a měli licenci propůjčenou od o.s. HC Chotěboř. Jesli něco dostane HC od Vampoly pochybuju Smajlík Jelikož jednatelé jsou Chotěbořáci výše uvedení, tak všechna odpovědnost padá na ně, v podstatě když se to tak vezme, tak teoreticky mohli třeba v půlce sezony poslat Vampolu a spol do pryč a sehnat lepší manažery, aby to takhle nedopadlo, takže jsou nepřímo odpovědní Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 
 
 

© 2003-2018 Oficiální web HC Chotěboř & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS