Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
8.2.2013, 07:49
 
 
To by mě též zajímalo :D
 
 
Mussa | Chotěboř
7.2.2013, 23:23
 
 
Dáte alespoň na baráž vstup zdarma ? Smajlík
 
 
4.2.2013, 14:01
 
 
Ve včerejší sestavě se konečně objevilo i několik domácích juniorů,Pešek,Novotný,Turek,Svoboda a nevedli si vůbec špatně.Navíc mě zaujal hráč s číslem 22.
 
 
Mussa | Chotěboř
4.2.2013, 00:47
 
 
Žádný report asi nebude, tak jsem aspoň něco sesmolil Smajlík kritiku snesu Smajlík


Dnešní zápas se nesl víceméně hlavně v útočném duchu. Technika jako favorit ligy oproti poslední Chotěboři přijela s tréninkovým duchem. První třetina, až na pár výjimek jim patřila ( 0:3 ) . V druhé třetině zjistili, že tento zápas tak jednoznačný, jak se zprvu mohlo zdát, asi nebude. Lvi začali zapichovat svoje drápky a ovládli hlavně konec druhé třetiny, která nakonec skončila 2:2. Třetí třetina byla bohatá na góly a nakonec i vítězná pro naše Lvi, kteří tuto třetinu vyhráli 4:3, avšak na celkové vítězství to nestačilo. I přes tuto prohru, patří našim Lvům velké díky za úsilí a snahu vyhrát. Do tohoto zápasu jsme nastupovali jako Outsider, avšak výsledek nedopadl jednoznačně jako tomu bylo v předešlých zápasech. Hráčům přeji v dalším zápase štěstí a hlavně vítězství ! Smajlík
 
 
Mussa | Chotěboř
4.2.2013, 00:31
 
 
Reakce na Touran: Cekus-aréna,muzeum a kino.Buď rád,že m...
Samozřejmě jsem to myslel za předpokladu, že by to tady vedli lidé, kteří s tím mají nějaké úmysly (Chotěbořáci). Ne ti co jsou tu teď. Tak zase tolik úplně do účetnictví cekusu nevidím, ale vím to, že ten kdo vede ZS je rozhodně člověk na nesprávném místě.

Co se týče dnešního zápasu, tak musím všechny pochválit. Byl to hokej na slušné úrovni, bohužel díky pár chybám na naší straně a díky asi 2 zbytečným golum v první části to nevyšlo. Ale vzhledem k předchozím výsledkům, jsem dnes odcházel s příjemným dojmem Smajlík
 
 
3.2.2013, 21:16
 
 
Reakce na stasak23: to jako fakt jo? to tam bylo tak mál...
Nevím jestli fakt, píšou to na onlajnech,cz tak na tom něco asi bude
 
 
3.2.2013, 20:13
 
 
Reakce na SKFC: 32 platících :)) :)) :)) :)) :)) :)...
to jako fakt jo? to tam bylo tak málo lidí
 
 
3.2.2013, 19:58
 
 
Reakce na Mussa: Kdyby město dalo peníze místo Cekusu př...
Cekus-aréna,muzeum a kino.Buď rád,že město dává peníze Cekusu,ten si s nima potom sám nakládá a hokejisti na tom špatně rozhodně nejsou.Město dává HC na mládežnickej hokej taky dost,je to na turnaje,rozhodčí a autobusy.Proč by mělo podporovat cizí firmu,která tady dělá dospělej hokej?Pan manažer Tlustoš navíc vyhlásil před sezonou,že od města žádnou podporu nechtěji.
 
 
3.2.2013, 19:54
 
 
Dneska to kluci poctivě odmakali a Technika musela zápas nakonec odehrát s mnohem většim nasazenim,než očekávala.
 
 
3.2.2013, 19:44
 
 
32 platících Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
3.2.2013, 18:59
 
 
To co dnes Chotěboř předvádí to je neskutečný takhle maj hrát pořád :D
 
 
3.2.2013, 15:14
 
 
Ty si vytrvalý.jak když tu si novej. Smajlík
 
 
3.2.2013, 10:49
 
 
Jaká bude dnešní sestava?
 
 
1.2.2013, 09:01
 
 
odkaz - stránky 4.tříd HC Chotěboř, tak můžete nakouknout, jak se nám daří, tady se to bohužel nedozvíte Smajlík
 
 
1.2.2013, 06:45
 
 
Rozpis ledu na dopoledne 1.2.2013 - ZAVŘENO - DOVOLENÁ
A já myslel že april je 1 dubna,dnes maji děti pololetní prázdniny,ale to nikdo u vás asi neví,kdo to tam provozuje?
 
 
Mussa | Chotěboř
31.1.2013, 18:34
 
 
Kdyby město dalo peníze místo Cekusu přímo klubu, jo tak to by byla jiná. To by se všechno zaplatilo a zbylo by i na kraj. Když by se posehnali i sponzoři ještě k tomu nějaký malý, tak by se nechalo dělat i plno dalších věcí. No ale bohužel, peníze se utápí zbytečeně v Cekusu, který mají být na zimáku.
 
 
Mussa | Chotěboř
31.1.2013, 18:27
 
 
No já pochybuju o tom, že se seženou peníze na kraj. A ten rádoby sponzor co tu teď je, tak určitě kraj podporovat nebude. Prostě ta doba kdy ti firmy dají milion na sportu už je pryč. Město nedá nic, to všechno sežere Cekus no a sponzoři to opravdu nezachránějí Smajlík
 
 
31.1.2013, 14:40
 
 
Reakce na Mussa: Teď už se stejně jen dohrává sezona a č...
Mančaft se moc dohromady asi před baráží nedá.Hokej se tady hrál vždycky,kraj celý dlouhý roky,proč by se potom,pokud by se neuspělo třeba v baráži,případně neměl hrát?Znova podotýkám,i na něj se museji podařit sehnat finance a hráči.Lidi,který tady chtěji hokej dělat a dělali ho i dřív,než před posledníma 3 rokama,se najdou a fanoušci by určitě zase chodili.Než dělat čtvrtou sezonu za sebou všem šašky a být pro smích a dobrej soupeř k tréninku,bez peněz,to by nemělo cenu do toho jít.
 
 
Mussa | Chotěboř
31.1.2013, 11:12
 
 
Teď už se stejně jen dohrává sezona a čeká se na baráž. Chtělo by to aby se to aspoň teď ustálilo a ten manšaft se dal dohromady a pořádně se připravil na baráž. Když tu nebude 2liga, nebude tady ani kraj, protože to nikdo sponzorovat nebude, bohužel :-/
 
 
31.1.2013, 07:24
 
 
Reakce na SKFC: A nebylo by lepší se dívat na hráče co c...
No jasně že bylo,já už to tady několikrát psal v minulosti a mám stejnej názor i teď,ale bacha,on i ten případnej kraj stojí peníze a cesťáky zaplatit klukum musíš.A v současnym mančaftu žádný žoldáci nejsou,tady ani asi nebyli,jinak by jsme v tabuulce byli jinde,tady hráli hráči,který se jinde nechytli a chtěli hrát.Co bude příští sezonu se teprve uvidí,ani jeden z diskutujících nejsme majitelema,nevlastníme licenci na druhou ligu,atd.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 
 
 

© 2003-2018 Oficiální web HC Chotěboř & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS