Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "milan.k" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
13.11.2014, 08:35
 
 
Včera si poskládaná sestava docela sedla a při troše štěstí nějaký bod mohl být.Dávejte tam dál mladý co chtěji bruslit a makat,půjde to i bez hvězd a profesorů.
 
 
10.11.2014, 08:13
 
 
Reakce na stasak23: jaká bude sestava na hlinsko?...
Tady ti asi už nikdo neodpoví,pomalu to jde celý do kytek.Jedině zavolej panu Adamcovi.Když se dařilo tak tady byl hned po zápase článek s komentářem,u vstupu před zápasem ti dali na papíru sestavu,lidi během zápasu fandili a fotili,podivej se třeba včera.Spousta fanoušků na hráče sprostě pokřikuje,fandí nás málo.Sestavu máme každý zápas úplně jinou,soupeři si odtud vozí v pohodě body.Vyhlídky mizivý,ve středu do Světlý kam beztak některý hvězdy ani nepojedou a odnesou to chudáci kluci z juniorů,který to ale stoprocentně odbojují a nebudou se na ledě ploužit jako např.23 Kubát.
 
 
3.10.2014, 15:05
 
 
V neděli nastoupí už vykrystalizovaná sestava na mistráky,nebo to bude dál kdo přijede hraje?Jako fanoušek se chci optat,kolikrát v týdnu sem dojíždí na tréninky pan Meloun?Na tréninky chodí dost málo hráčů a to včetně juniorů.Proč se letos zvyšovali příspěvky u mládeže,aby bylo na proplácení cestovních nákladů zpětně potom rodičum?
 
 
30.9.2014, 15:33
 
 
Jaká bude sestava do Hlinska,zase to pojedou odehrát junioři jako do Hory?Potom se ptám, k čemu ty přípravný mače jsou,když spousta hráčů stejně nemůže a plácá se sestava jak se dá.
 
 
10.9.2014, 16:36
 
 
Jaká je situace s posilama,jedná se ještě o nějakých hráčích a bude za nás hrát Kraučuk,nebo příchodem Veselýho je soupiska uzavřená?
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 
 
 

© 2003-2018 Oficiální web HC Chotěboř & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS