Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Mussa" |  vypnout filtr
 
12>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Mussa | Chotěboř
10.11.2014, 16:25
 
 
Každý v klubu má mimo tuto práci i svoji práci a nejde vše hned. Pan Málek dává výsledky do sekce zápasy vždy ten den, kde je výsledek, sestavy, střely na branku, vyloučení atd. Napsat takový článek, aby to nebyl smolenec na 4 řádky není zase tolik jednoduchý. Není to o tom, jestli se daří, nebo ne.


U vstupu před zápasem je stejně jako loni sestava, která bude hrát, není tam pouze vyobrazeno na jakých postech budou hráči hrát a přibyl tam sponzor, který věnuje ceny pro nejlepší hráče. Sestava je každý zápas jiná, stejně jako loni nebyla pravidelná sestava, ale věřím, že když se vyhrávalo, tak si toho nikdo ani nevšiml, teď je třeba hledat důvody, což může pro Vás být jeden z nich.


Dále je pravda, že do Světlé určitě nepojedeme v plné sestavě, ale klíčový hráči nebudou jak ze studijních důvodů, tak pracovních. Upozorňuji, že stejně tak tomu bylo i loni ! Víme, že situace je zlá, ale není mnoho možností, jak tuto situaci zlepšit, jelikož všichni hráči hrají zdarma a dobrovolně.Chci všem fanouškům říct, aby naše hráče nazatrcovali, dali jim šanci a i přes tento značně alarmující začátek soutěže, nezatracovali hokej v této kategorii. Věříme, že se situace zlepší a hráči si uvědomí kde je chyba, jak to zlepšit a to pak přinese zasloužené ovoce jak pro hráče, tak hlavně věrné fanoušky a diváky ! Ti hráči potřebují právě takovou domácí kulisu jako měli loni.
 
 
Mussa | Chotěboř
1.10.2014, 12:04
 
 
Přípravné zápasy byly domluveny cca před měsícem. Většina hráčů v té době nevěděla jak na tom pracovně bude. Bohužel velké části hráčů do té doby vznikly pracovní povinnosti, případně jiné problémy. Věříme, že na mistráky již budou chodit hráči pravidelně, pokud jim to práce a škola dovolí, proto také čtvrtky, namísto střed.
 
 
Mussa | Chotěboř
10.9.2014, 17:06
 
 
Reakce na milan.k: Jaká je situace s posilama,jedná se j...
Kraučuk hrát bude, od čtvrtka se zapojí do tréninku. Další hráči jsou ve článku zmiňovaní brodští junioři. A soupiska uzavřena není, může kdokoli během sezóny přijít, momentálně je to tak jak to je.
 
 
Mussa | Chotěboř
27.9.2013, 00:33
 
 
Sestava pro přátelské utkání 27.9.2013 :
Pešek - Dvořák, Vácha, Kadlec, Heřmanský - Ludvík, Piskač, Hospodka, Každan, Kubát, Pokorný, Eis, Svoboda, Adamec.
 
 
Mussa | Chotěboř
26.9.2013, 13:38
 
 
Sestava pro zítřejší přátelské utkání bude jasná dnes po tréninku mužů. Rád bych ještě touto cestou všechny srdečně pozval na zítřejší utkání !
 
 
Mussa | Chotěboř
9.8.2013, 18:59
 
 
Fotky se pokusím upravit, aby tam nebyla reklama Halamky. Co se týče názvu, vyzjistím na schůzi v úterý. Osobně jsem také pro název "HC Chotěboř", HC Lvi je podle s.r.o., které je také se lvi a i nadále bude Áčko fungovat pod touto firmou. Hráče soustavně sháníme. Vítáme každou pomoc a radu, kritika je taky dobrá, ale je potřeba si uvědomit jaké jsou zde finanční možnosti od kterých se to bohužel všechno odvíjí.
 
 
Mussa | Chotěboř
19.6.2013, 15:39
 
 
Vše je napsané v posledním článku. O 2.lize v Chotěboři je tam též napsáno. Spekulovat mohou lidé o čemkoliv, ale směrodatné věci jsou napsány zde. Na kraj je potřeba sehnat určitý obnos, pokud se nesežene, hrát se nebude, to je jasné, protože nikdo z výboru to ze svého platit nebude a podpora od města nepřipadá v úvahu. Samozřejmě uděláme všechno proto, aby se peníze sehnali. Informace o tom, že sponzoři na kraj neslyšejí není také zase až taková pravda, ale to je něco jiného.
 
 
Mussa | Chotěboř
9.6.2013, 11:44
 
 
stasak23 : Je to na Hokej.cz podstránka 2.Liga. Co se týče sponzorů a peněz, tak momentálně probíhá oslovování sponzorů. Áčko bude v kraji, junioři též. Mládež stejně jako loni, vyjma Elevů, kterých není dostatečný počet, tudíž pouze přípravka a pak ml. žáci.

Touran : 2.Liga nám byla nabídnuta z důvodu vyřažení Písku kvůli dluhům, ovšem přesně jak píšeš. Je to jednak nesmyslné a hlavně nereálné. Co se týče systému 2.ligy, bylo o tom už dost napsánu na webu Žďárského hokeje Smajlík
 
 
Mussa | Chotěboř
27.5.2013, 17:08
 
 
Pro dotazování přímo výboru klubu, nebo ohledně náboru, byla v sekci Fanoušci->Ptejte se, vytvořena možnost dotazů. V případě zájmu položte otázku a v co nejrkatší době Vám bude zodpovězena a zobrazena přímo na dané stránce i s odpovědí.
 
 
Mussa | Chotěboř
30.3.2013, 08:45
 
 
Já vím jenom že HC Lvi Chotěboř je s.r.o. kde 100% vlastníkem je os HC Chotěboř s dosazenými jednateli p. Kavalír a p. Opršal , tudíž pouze Chotěbořáci. Oni sponzoři co to tady vedli, vedli to s.r.o. jako manažeři a měli licenci propůjčenou od o.s. HC Chotěboř. Jesli něco dostane HC od Vampoly pochybuju Smajlík Jelikož jednatelé jsou Chotěbořáci výše uvedení, tak všechna odpovědnost padá na ně, v podstatě když se to tak vezme, tak teoreticky mohli třeba v půlce sezony poslat Vampolu a spol do pryč a sehnat lepší manažery, aby to takhle nedopadlo, takže jsou nepřímo odpovědní Smajlík
 
 
Mussa | Chotěboř
27.3.2013, 17:46
 
 
Reakce na Touran: Já myslel že april je až v pondělí.Tak...
No moc bych s tím nepočítal, že bude.... odkaz zachvíli budeme vědět...
 
 
Mussa | Chotěboř
27.3.2013, 17:28
 
 
Reakce na Touran: Kolik hráčů dneska odjelo a co sestava...
11 + Zvolánek :(
 
 
Mussa | Chotěboř
18.3.2013, 20:45
 
 
Reakce na Dixie: Muj předešlí příspěvěk měla být reakce ...
Tak super, už se těším Smajlík
 
 
Mussa | Chotěboř
18.3.2013, 09:47
 
 
Reakce na Dixie: Vrchlabské peklo na vás čeká :)-...
Chotěbořský prázdna aréna na vás taky Smajlík Smajlík
 
 
Mussa | Chotěboř
7.2.2013, 23:23
 
 
Dáte alespoň na baráž vstup zdarma ? Smajlík
 
 
Mussa | Chotěboř
4.2.2013, 00:47
 
 
Žádný report asi nebude, tak jsem aspoň něco sesmolil Smajlík kritiku snesu Smajlík


Dnešní zápas se nesl víceméně hlavně v útočném duchu. Technika jako favorit ligy oproti poslední Chotěboři přijela s tréninkovým duchem. První třetina, až na pár výjimek jim patřila ( 0:3 ) . V druhé třetině zjistili, že tento zápas tak jednoznačný, jak se zprvu mohlo zdát, asi nebude. Lvi začali zapichovat svoje drápky a ovládli hlavně konec druhé třetiny, která nakonec skončila 2:2. Třetí třetina byla bohatá na góly a nakonec i vítězná pro naše Lvi, kteří tuto třetinu vyhráli 4:3, avšak na celkové vítězství to nestačilo. I přes tuto prohru, patří našim Lvům velké díky za úsilí a snahu vyhrát. Do tohoto zápasu jsme nastupovali jako Outsider, avšak výsledek nedopadl jednoznačně jako tomu bylo v předešlých zápasech. Hráčům přeji v dalším zápase štěstí a hlavně vítězství ! Smajlík
 
 
Mussa | Chotěboř
4.2.2013, 00:31
 
 
Reakce na Touran: Cekus-aréna,muzeum a kino.Buď rád,že m...
Samozřejmě jsem to myslel za předpokladu, že by to tady vedli lidé, kteří s tím mají nějaké úmysly (Chotěbořáci). Ne ti co jsou tu teď. Tak zase tolik úplně do účetnictví cekusu nevidím, ale vím to, že ten kdo vede ZS je rozhodně člověk na nesprávném místě.

Co se týče dnešního zápasu, tak musím všechny pochválit. Byl to hokej na slušné úrovni, bohužel díky pár chybám na naší straně a díky asi 2 zbytečným golum v první části to nevyšlo. Ale vzhledem k předchozím výsledkům, jsem dnes odcházel s příjemným dojmem Smajlík
 
 
Mussa | Chotěboř
31.1.2013, 18:34
 
 
Kdyby město dalo peníze místo Cekusu přímo klubu, jo tak to by byla jiná. To by se všechno zaplatilo a zbylo by i na kraj. Když by se posehnali i sponzoři ještě k tomu nějaký malý, tak by se nechalo dělat i plno dalších věcí. No ale bohužel, peníze se utápí zbytečeně v Cekusu, který mají být na zimáku.
 
 
Mussa | Chotěboř
31.1.2013, 18:27
 
 
No já pochybuju o tom, že se seženou peníze na kraj. A ten rádoby sponzor co tu teď je, tak určitě kraj podporovat nebude. Prostě ta doba kdy ti firmy dají milion na sportu už je pryč. Město nedá nic, to všechno sežere Cekus no a sponzoři to opravdu nezachránějí Smajlík
 
 
Mussa | Chotěboř
31.1.2013, 11:12
 
 
Teď už se stejně jen dohrává sezona a čeká se na baráž. Chtělo by to aby se to aspoň teď ustálilo a ten manšaft se dal dohromady a pořádně se připravil na baráž. Když tu nebude 2liga, nebude tady ani kraj, protože to nikdo sponzorovat nebude, bohužel :-/
 
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 
 
 

© 2003-2018 Oficiální web HC Chotěboř & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS