Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2014-11-10" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Mussa | Chotěboř
10.11.2014, 16:25
 
 
Každý v klubu má mimo tuto práci i svoji práci a nejde vše hned. Pan Málek dává výsledky do sekce zápasy vždy ten den, kde je výsledek, sestavy, střely na branku, vyloučení atd. Napsat takový článek, aby to nebyl smolenec na 4 řádky není zase tolik jednoduchý. Není to o tom, jestli se daří, nebo ne.


U vstupu před zápasem je stejně jako loni sestava, která bude hrát, není tam pouze vyobrazeno na jakých postech budou hráči hrát a přibyl tam sponzor, který věnuje ceny pro nejlepší hráče. Sestava je každý zápas jiná, stejně jako loni nebyla pravidelná sestava, ale věřím, že když se vyhrávalo, tak si toho nikdo ani nevšiml, teď je třeba hledat důvody, což může pro Vás být jeden z nich.


Dále je pravda, že do Světlé určitě nepojedeme v plné sestavě, ale klíčový hráči nebudou jak ze studijních důvodů, tak pracovních. Upozorňuji, že stejně tak tomu bylo i loni ! Víme, že situace je zlá, ale není mnoho možností, jak tuto situaci zlepšit, jelikož všichni hráči hrají zdarma a dobrovolně.Chci všem fanouškům říct, aby naše hráče nazatrcovali, dali jim šanci a i přes tento značně alarmující začátek soutěže, nezatracovali hokej v této kategorii. Věříme, že se situace zlepší a hráči si uvědomí kde je chyba, jak to zlepšit a to pak přinese zasloužené ovoce jak pro hráče, tak hlavně věrné fanoušky a diváky ! Ti hráči potřebují právě takovou domácí kulisu jako měli loni.
 
 
10.11.2014, 08:13
 
 
Reakce na stasak23: jaká bude sestava na hlinsko?...
Tady ti asi už nikdo neodpoví,pomalu to jde celý do kytek.Jedině zavolej panu Adamcovi.Když se dařilo tak tady byl hned po zápase článek s komentářem,u vstupu před zápasem ti dali na papíru sestavu,lidi během zápasu fandili a fotili,podivej se třeba včera.Spousta fanoušků na hráče sprostě pokřikuje,fandí nás málo.Sestavu máme každý zápas úplně jinou,soupeři si odtud vozí v pohodě body.Vyhlídky mizivý,ve středu do Světlý kam beztak některý hvězdy ani nepojedou a odnesou to chudáci kluci z juniorů,který to ale stoprocentně odbojují a nebudou se na ledě ploužit jako např.23 Kubát.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 
 
 

© 2003-2018 Oficiální web HC Chotěboř & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS