Podobné články
Anketa
Facebook

info z HC Chotěboř

info z HC Chotěboř
13.05.2020, Redakce Chotěboř
Přečteno: 836x

Níže si Vás dovolujeme ve stručnosti informovat o současném dění v našem klubu.

A mužstvo dnes zahájilo letní přípravu, která potrvá do konce července. Tréninky budou probíhat 3x týdně pod vedením trenérů Aleše Kraučuka a Bohuslava Koubka. Využívat budou hráči letní stadión, k výběhům krásnou okolní přírodu a dále již tradičně tělocvičnu na Gymnázium.

Zhruba v polovině srpna se hráči dostanou na ledovou plochu,nejdříve v Havlíčkově Brodě a věříme, že v posledním srpnovém týdnu již v domácím prostředí. V plánu je odehrát dle možností 4 - 6 přípravných zápasů.

Celý kádr z minulé sezóny zůstává, byl doplněn hráči, kteří již nemohou působit v juniorech a o místo v sestavě tak nyní začíná bojovat 29 hráčů, těsně před zahájením sezóny potom zůstane 20 - 22 hráčů a 3 brankáři. Na soutěž chceme být kvalitně připraveni.

Na prvním tréninku jsme dnes mohli přivítat ale i dvě nové tváře - útočníka Jakuba Doležala, kmenového hráče BK Havlíčkův Brod, který však hrál několik sezón ve Světlé n. S. Dalším nováčkem je vedoucí mužstva Přemysl Vlček.

Dosavadní vedoucí mužstva Jaroslav Ludvík st. se přesunul na post sportovního manažera. Klub se opět rozhodl přihlásit do velice kvalitní soutěže, do KLM Pardubického kraje.

Cílem je hrát pohledný hokej, který by přilákal do hlediště zimního stadionu co nejvíc fanoušků, již v základní části zlepšit oproti minulé sezóně výsledky a mužstvo připravit na play off, ve kterém bychom chtěli dojít co nejdál.

Věříme, že u toho budete nadále všichni s námi.

Co se týká mládežnických kategorií, tato mužstva postupně také začínají první část letní přípravy a v nejbližších dnech budeme podávat přihlášky do soutěží.

Jisté jsou pro následující sezónu zatím kategorie 2010, 2011, 2012, 2013, mladší žáci a junioři.

Dále se v klubu připravuje volební valná hromada členů HC, kterou jsme museli z března přesunout na 5.6.2020. Věříme, že v tomto termínu vše již hladce proběhne.

Foto z tréninku HC Chotěboř
 
 
 

© 2003-2020 Oficiální web HC Chotěboř & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS