Podobné články

Z činnosti mládeže HC Chotěboř

01.03.2021, Redakce Chotěboř

V letošní sezóně jsme díky přetrvávající epidemiologické situaci byli pouze deset týdnů na ledě. Krátce po zahájení soutěžních utkání jsme byli nuceni tyto soutěže přerušit, trenéři byli nuceni vymýšlet různá individuální cvičení a výzvy, kterými dětem alespoň zčásti nahradili odložená utkání. V regionu Vysočina se družstva 4.+5. tříd a mladších žáků zapojila do Meziklubových výzev. Cílem těchto cvičení bylo vždy soupeření dvou týmů v nějaké konkrétní činnosti. Hráči měli čtyři dny na splnění, což dokládali posláním videa. Celá tato klání pak trenér vyhodnocoval. Hráči 4.+5. tříd plnili v průměru na 55 %, mladší žáci na 75 % a neokusili ani jednou hořkost porážky.

Nezbývá než doufat, že se celá situace co nejdříve vrátí do normálu a budeme se moci zase scházet společně.

Za HC Chotěboř Tomáš Meloun trenér mládeže.

Z letní přípravy
Z ledu