Podobné články
PTýmZVVPPPPSkóreB
1.BK Havlíčkův Brod28110017129:11833
2.HC Spartak Polička285002378:16915

Vrchol sezóny již klepe na dveře, v neděli začíná play off KLM

31.1.2018, Redakce Chotěboř

Jak určitě každý správný hokejový fanoušek zaznamenal, již tuto neděli 4.2 začínají boje play off o přeborníka KLM Pardubického kraje.

Naše mužstvo se umístilo po II. části soutěže na 5 místě a proto musí svojí čtvrtfinálovou sérii, která se hraje na 3 vítězství, zahájit na půdě soupeře, který tak bude mít v případě rozhodujícího zápasu výhodu domácího prostředí.

Do cesty se jim postaví mužstvo HC Slovan Moravská Třebová. Jedná se o velice kvalitní a zkušené mužstvo, poskládané vesměs z hráčů, kteří mají odehráno nespočet těžkých a kvalitních zápasů, ať již v juniorských, či dospělých soutěží na vyšších úrovních. Trenérem je bývalý vynikající hokejista Brna p. Igor Čikl.

V této sezóně se mužstva střetla již celkem 4x a bilance hovoří pro našeho soupeře, když naše mužstvo odešlo 3x poraženo a 1x v domácím prostředí dokázalo vyhrát. Máme tedy co vracet.

Play off je však úplně nová a specifická soutěž, která již několikrát vystavila i největším favoritům stop. V něm již není kam uhnout a šetřit se, na ledě každý odevzdává všechny síly které ještě má a oko diváka zažívá nesmiřitelné bitvy a v hledišti by neměl tak nikdo chybět.

V neděli v 17 hod. by tak v Moravské Třebové mělo být hlasitě slyšet - Chotěboř do toho !!!

Další jisté termíny :

7.2. v Chotěboři

11.2. v Moravské Třebové

Případný 4 zápas 14.2. v Chotěboři, 5 zápas 18.2. v Moravské Třebové.