Podobné články

V Chotěboři proběhla akce ”Pojď hrát hokej”

26.01.2020, Redakce Chotěboř

Pojď hrát hokej

V Chotěbořské aréně se konala v sobotu 25. 1. 2020 již posedmé akce POJĎ HRÁT HOKEJ, která je podporovaná ČH. Tento projekt je určen pro děti ve věku 4- 8 let a jeho cílem je přiblížit lední hokej dětem a jejich rodičům. Tentokrát se jí zúčastnilo 31 dětí z toho 6 děvčat.

Registrace, kde rodiče přihlásili děti do tohoto projektu, byla spuštěna v 11:30. Děti zde obdržely drobné dárky a dres národního týmu. Pak se všichni společně přesunuli do klubovny HC, kde jim byla promítnuta prezentace, která seznámila děti a jejich rodiče s klubem HC Chotěboř, s tímto projektem, dále pak s hokejovou a brankářskou výstrojí a bylo zde také promítnuto oficiální video k této akci a video s ukázkou tréninku nejmladších dětí v našem klubu.

Po skončení prezentace jsme se všichni přesunuli zpět k ledové ploše. Děti zde byly rozděleny do skupin. Skupiny se po 8. minutách střídaly na jednotlivých stanovištích. Všichni si mohly vyzkoušet techniku a nácvik bruslení, střelbu překonávaly opičí dráhu a také si zahrály různé hry. Páté stanoviště bylo určené pro děti, které bruslení ještě samy nezvládají a používaly hrazdičky. O hladký průběh celé akce se postaralo celkem 10. trenérů a 11 organizačních pracovníků.

Celá akce byla zakončena společným fotem všech zúčastněných. Akce se velmi zdařila, což bylo patrné z rozzářených dětských tváří.

Kompletní fotogalerii z akce najdete na:Fotografie z akce