Podobné články
Anketa
Facebook

V Chotěboři proběhla akce ˝Pojď hrát hokej˝

V Chotěboři proběhla akce ˝Pojď hrát hokej˝
27.01.2019, Redakce Chotěboř
Přečteno: 349x

Pojď hrát hokej

V chotěbořské aréně se v sobotu 26. 1. 2019 konal již šestý díl projektu ,,POJĎ HRÁT HOKEJ“, který je podporován ČSLH. Tato akce je určena pro děti ve věku 4-8 let a jejím cílem je přiblížit lední hokej dětem a jejich rodičům. V Chotěboři se tato akce konala již po páté a tentokrát se jí zúčastnilo 22 dětí, z toho 7 děvčat.

V 9:30 byla spuštěna registrace, kde rodiče zapsali děti do tohoto projektu a následně zde děti obdržely drobné dárky a nový dres národního týmu. Poté se všichni společně přesunuli do klubovny HC, kde byli seznámeni s projektem, s hokejovou a brankářskou výstrojí. Byla zde promítnuta i prezentace a oficiální video k této akci.

Po skončení prezentace se všichni přesunuli zpět k ledové ploše, kde trenéři rozdělili děti do jednotlivých skupin. Skupiny se po několika minutách střídaly na jednotlivých stanovištích. Všichni si mohli vyzkoušet střelbu, techniku a nácvik bruslení, překonávali opičí dráhu a také si zahráli hru ,,Na rybičky“ a ,,Na veverky“. Poslední stanoviště bylo určené pro děti, které ještě samy bruslení nezvládají a používaly hrazdičky. O zdárný průběh celé akce se staralo celkem 9 trenérů a 8 organizačních pracovníků.

Celá akce byla zakončena společným fotem všech zúčastněných. Z rozzářených dětských tváří bylo patrné, že se akce opět velmi zdařila.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Chotěboři naleznete zde:Fotografie z akce

 
 
 

© 2003-2019 Oficiální web HC Chotěboř & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS