Podobné články

Trenér mužů stále není znám

17.09.2015, Redakce Chotěboř

Po 14ti dnech, kdy ve funkci trenéra nečekaně skončil Martin Meloun, stále není znám nový trenér.

Výkonný výbor a vedoucí A-týmu oslovili zhruba 5 potencionálních trenérů, avšak prozatím bez úspěchu. Dva z nich stále mají čas na rozmyšlenou a tak v klubu momentálně stále chybí hlavní trenér mužů.

Bohužel klub na tom není tak dobře, aby mohl zaplatit trenéra částkami v řádech tisíců. Můžeme nabídnout pouze to co je v našich silách a možnostech. Díky městu Chotěboř a sponzorům, se nám daří držet vyrovnaný rozpočet.

Prozatím se o tréninky dělí trenéři juniorů a dorostu. Klub má připraveno zhruba další 3 jména, která v nejbližší době osloví a své fanoušky bude určitě informovat, jakmile bude známo jméno a nebo v případě jiného výsledku.