Podobné články

Sezóna z pohledu trenéra Aleše Kraučuka.

24.03.2020, Redakce Chotěboř

Zhodnocení sezony bych rozdělil na dvě části.

1. Základní část, která se nám výsledkově moc nepovedla, i když herně to nebylo zase tak špatné, ale potýkali jsme se se špatnou docházkou na trénincích a v utkáních. Z 24 utkáních jsme jenom 2x nastoupili v plné sestavě, jinak nám v každém utkání chybělo 4 - 5 hráčů ze základní sestavy. Jak se říká, všechno zlé je k něčemu dobré, tak pozitivní bylo, že prakticky celou sezónu pravidelně nastupovali 3 junioři, které to výkonnostně hodně posunulo vpřed. Základní část jsme tedy skončili na 8. místě, což pro mě bylo zklamáním, protože jsem dobře věděl, že toto mužstvo má na to hrát do 3. místa.

2 . V lednu jsme si s hráčema sedli a řekli si, že hodíme základní část za hlavu a dobře se připravíme na play off. Podařilo se nám doplnit kádr o Rosťu Klofáče a Tomáše Eise, což výrazně zkvalitnilo naše mužstvo. Oba to jsou kluci z Chotěboře a já jsem byl nesmírně rád, že se k nám připojili, protože to jsou na tuto soutěž hodně kvalitní hráči. Konečně jsme se sešli v plné sestavě a po výborných výkonech jsme vyřadili vítěze základní části Českou Třebovou 3:1 na zápasy. V semifinále jsme opět předváděli výborné výkony a je škoda, že jsme nevyhráli na půdě soupeře aspoň jedno utkání. Prohra 3:2 na zápasy s Moravskou Třebovou nás hodně mrzela.

V zápase o třetí místo S Chocní jsme první utkání vyhráli 5:2, bohužel druhé utkání se už neodehrálo kvůli situaci s koronavirem. Svaz rozhodl, že obě mužstva skončí na 3.místě

Celkové 3. místo beru jako úspěch a ještě jednou chci poděkovat hráčům za přístup k utkáním v play-off, kde ukázali, jaká jsou skvělá parta a jaký hokej dovedou hrát. Jsem nesmírně rád, že naše výkony měli velký ohlas u diváků a chodili nás podporovat v takovém počtu.