Podobné články
Anketa
Facebook

Sezona mládeže pohledem trenéra SpS

Sezona mládeže pohledem trenéra SpS
09.02.2021, Redakce Chotěboř
Přečteno: 376x

SEZÓNA MLÁDEŽE HC V KORONAVIROVÉ DOBĚ

Po loňském dřívějším ukončení hokejové sezóny jsme doufali, že ta letošní bude lepší, ale kvůli přetrvávající situaci, naše mládežnické týmy odehrály pouhých pět týdnů soutěží, než se opět všechny haly v celé republice uzavřely. Některá družstva bohužel svoji soutěž ani nezahájila. Na řadu proto přišly distanční tréninky. Tréninky byly venku, nebo i v hale v omezených skupinkách. Vše podle aktuálních vládních nařízení. Atmosféra před vánocemi slibovala zlepšení situace a možnost dohrání soutěží i návrat k normálnímu trénování. Opak byl však pravdou a došlo ke zrušení všech soutěží.

V předvánočním čase se mezi mužstvy na Vysočině rozběhla „Meziklubová výzva„ v kategoriích mladších žáků a 4. + 5. tříd , která běží doposud.

Ostatní kategorie trénují individuálně . Dle možností trénují buď doma i na ledě, jiní využívají otevřených kluzišť. Bohužel nemůžeme být všichni spolu na stadiónu .

Nezbývá nám, než doufat, že tato doba pomine a vše se co nejdříve vrátí do normálního života, kdy se děti budou moci scházet, spolu sportovat a věnovat se svým koníčkům – sportu a zálibám.

 
 
 

© 2003-2021 Oficiální web HC Chotěboř & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS