Podobné články

Rozhovory před startem čtvrtfinále play-off KLM

28.01.2020, Redakce Chotěboř

1) Jak hodnotíš odehrání základní části ?

2) Co říkáš na čtvrfinálového soupeře ?

3) Co očekáváš od čtvrfinálových zápasů ?

4) Vzkaz pro fanoušky.

Oldřich Cempírek, předseda klubu :

Základní část mě zklamala jak nasazením hráčů v zápasech, tak i v docházkách na tréninky. Dle mého názoru jsme měli na lepší umístění, ale bohužel jsme toho nedokázali využít.

Co se týče soupeře na čtvrtfinále, tak se nadá nic dělat, sami jsme si ho vybojovali svými výkony.

Od čtvrtfinále očekávám lepší výkon, bojovnost a snahu poprat se o co nejlepší výsledky (zázraky se někdy dějí).

Fanouškům bych chtěl vzkázat, ať přijdou podpořit mužstvo v jeho nelehké pozici.

Jaroslav Ludvík, tajemník klubu, vedoucí A mužstva :

S výsledky a s postavením v tabulce po základní části nemohu být v žádném případě spokojený, ačkoliv herně to z naší strany tolik špatné nebylo, hraje se na body a ty nám scházejí. Nebyl snad zápas, aby nám nechybělo několik hráčů základní sestavy, toto je zde již několikátým rokem a v soutěži není snad takovýto další klub. Základní část nám všem jasně ukázala, kde mužstvo tlačí bota.

Soupeř je velice těžký a je favoritem, má ve svém středu velice kvalitní hráče, kteří odehráli ve vyšších soutěžích nespočet těžkých zápasů, ve kterých nasbírali veliké množství cenných zkušeností. O finančních možnostech soupeře nemá cenu ani psát.

V každém čtvrtfinálovém zápase očekávám tvrdý, ale korektní boj o každý kousek ledu, obrovské nasazení a bojovnost hráčů, vždyť je to play-off, není kam uhnout a každý chce dojít co nejdál. Já našemu mužstvu ale věřím a pevně doufám, že konečně zlomí střeleckou smůlu a favorita hodně potrápí a nakonec i vyřadí. Jelikož chci po odehrání soutěže po několika letech u tohoto mužstva skončit, dostal bych od hráčů pěkný dárek.

Nezanevřete na naše mužstvo a přijeďte ho podpořit na oba venkovní zápasy a hlavně v domácím prostředí už konečně zaplňte hlediště a buďte tak šestým hráčem. Děkuji.

Aleš Kraučuk, trenér :

Základní část nehodnotím dobře, protože jsme skončili na 8 místě a to je pro mě zklamáním. Má to svoje důvody, ale o těch teď mluvit nebudu.

Česká Třebová je vítěz základní části, má ve svém středu spoustu zkušených hráčů, kteří hráli extraligu nebo 1.ligu. Do série půjde jako velký favorit.

Bude záležet, jestli se sejdeme na zápasy v plné síle a jak k tomu naši hráči přistoupí. Pokud budou plnit taktické pokyny, budou zodpovědní, disciplinovaní a budeme proměňovat brankové příležitosti, tak očekávám vyrovnané utkání. Naší výhodou je, že můžeme hrát bez nervozity, my nemáme co ztratit, soupeř je favorit celé soutěže. Ale není neporazitelný a i on má svoje slabiny.

Vím, že jsme fanouškům v základní části moc radost neudělali, ale play-off je nová soutěž a budeme Vás potřebovat, tak nás přijďte povzbudit ať jste naším šestým hráčem.

Bohuslav Koubek, asistent trenéra :

Základní část nám výsledkově vůbec nevyšla i když herně to z naší strany až tak špatné nebylo, ale bohužel naše zakončení i při vyložených šancích bylo prostě mizerné a to sráželo třeba i povedený výkon v zápase hodně dolů !

Čtvrtfinálový soupeř je víc než těžký, ale neřekl bych, že není nepřekonatelný. I v základní části si kluci dokázali při vzájemných zápasech, že se porazit dá a co vůbec může být větší motivací pro nás, než vyřadit vítěze základní části i celého minulého ročníku !

Na čtvrtfinálové zápasy se těším a doufám, že budeme jmény nabitému soupeři důstojným protivníkem a fanoušci uvidí kvalitní hokej.

Přijďte v hojném počtu nás na zimní stadion podpořit a věřím, že nebudete litovat !

Martin Vlček, kapitán mužstva :

Základní část se mi nehodnotí moc dobře. Výsledek hovoří za vše. Nepovedla se nám! Nehráli jsme špatný hokej, byli jsme vždy minimálně vyrovnaným soupeřem, kolikrát jsme byli lepší, týmy jsme přehrávali, ale bohužel jsme se trápili v koncovce.

Česká Třebová je kvalitní mančaft, což dokazují prvním místem tabulky. Mají tým sestavený z mnoha známých jmen.

Tyto zápasy budou dle mého vyrovnané a budou rozhodovat maličkosti. Třebová má dobré přesilové hry, kdy to hrají zkušenostmi. Nám věřím v lepší koncovku jak v celé sezoně a můžeme se radovat a celou sérii vyhrát. Těším se na diváckou kulisu.

Vždycky jste s námi! Takže buďte naším šestým hráčem, budeme Vás potřebovat! Dáme do toho všechno a budeme se společně radovat!