Podobné články

Rozhovor s Tomášem Kulichem

25.09.2019, Redakce Chotěboř

Ve středu 2.10. vstoupí zápasem v Chocni naše mužstvo do dalšího ročníku KLM Pardubického kraje a tak je nejvyšší čas, abychom Vám ve stručnosti představili nové tváře.

Prvním z nich je mladý brankář Tomáš Kulich, který u nás bude nejenom hájit brankoviště, ale zároveň trénuje brankáře všech našich mužstev.

Tomášovi jsem v úterý 24.9. po tréninku položil několik otázek.

Jak jsi se objevil v Chotěboři ?

Přivedl mě pan Ludvík společně s panem Kraučukem st., který mě přivedl v minulosti i do Havlíčkova Brodu.

Kde jsi působil v předešlých sezonách ?

Většinu dosavadní kariéry jsem strávil v klubu HC Dynamo Pardubice, dále jsem působil i ve Žďáře nad Sázavou a Havlíčkově Brodě.

Líbí se ti u nás, co spoluhráči ?

Rozhodně ano, myslím si, že je tu skvělá parta kluků, jsme tu všichni mladí kluci a věřím, že si s klukama budu rozumět.

Jaké máš cíle, co očekáváš od soutěže ?

Rozhodně cíle jsou ty nejvyšší, věřím, že máme dobrý tým a skvělého trenéra a věřím, že budeme hrát na předních příčkách.

Tvůj zatím největší úspěch v dosavadní hokejové kariéře ?

Určitě to bylo play-off série proti Třinci, když jsem chytal v Havlíčkově Brodě.

Jak hodnotíš letní přípravu a přátelské zápasy ?

Letní přípravu jsem měl individuální v Pardubicích, k týmu jsem se připojil teprve před měsícem, ale cítím se být dobře připravený a věřím, že se to ukáže v průběhu sezony. Přátelské zápasy nedopadly zatím úplně podle očekávaní, dáváme málo gólů, ale věřím, že si je šetříme do soutěže.

Vzkaz pro fanoušky ?

Aby se na nás chodili dívat a podporovat nás, věřím, že jim rozdáme spoustu hokejové radosti.

Děkuji za rozhovor a přeji, aby se ti u nás líbilo.