Podobné články

Rozhovor s Jakubem Pavlasem

03.10.2019, Redakce

Jako poslednímu z nových tváří v našem mužstvu jsem položil několik otázek hráči, který hraje jak v obraně, tak v útoku a je jím Jakub Pavlas.

Jak jsi se objevil v Chotěboři ?

Zásluhu na tom mají moji dřívější spoluhráči, kteří mi představili možnost hrát za Chotěboř.

Kde jsi působil v předešlých sezónách ?

HC Horácká Slavia Třebíč

Líbí se ti u nás, co spoluhráči ?

Líbí se mi ten přístup ze všech stran. Vedení, trenéři i spoluhráči vyvíjejí maximální snahu, aby tým správně fungoval a měl ambice dosáhnout toho nejvyššího cíle.

Jaké máš cíle, co očekáváš od soutěže ?

Cílem je pro mě odvádět co nejlepší práci v defenzívě. Očekávám, že nabídne plno vyrovnaných zápasů, kde se bude bojovat do poslední chvíle.

Tvůj zatím největší úspěch v dosavadní hokejové kariéře ?

Několik startů za národní tým do 17 ti let.

Jak hodnotíš letní přípravu a přátelské zápasy ?

Ukázalo nám to naše silné a slabé stránky. Víme teď na co se více zaměřit a připravit do ligových zápasů.

Vzkaz pro fanoušky ?

Přeji fanouškům, aby si užili každý zápas a viděli spousty skvělých hokejových momentů.

Děkuji za rozhovor.