Podobné články

Představujeme obránce Martina Kříže

27.09.2019, Redakce Chotěboř

Dalším novým hráčem v našem mužstvu, kterého jsem požádal o rozhovor před přátelským zápasem v Chocni, je důrazný obránce Martin Kříž.

Jak jsi se objevil v Chotěboři ?

Už během minulé sezóny, kdy jsem končil v Havlíčkově Brodě mi volal p. Kraučuk a p. Ludvík, jestli bych nechtěl jít do Chotěboře. Rozhodl jsem se nakonec až pro začátek nové sezóny.

Kde jsi působil v předešlých sezonách ?

V minulé sezoně jsem začal v BK Havlíčkův Brod, po začátku sezóny pokračoval HC Lední Medvědi Pelhřimov. Dříve jsem ještě působil v dorostu v Jihlavě.

Líbí se ti u nás, co spoluhráči ?

Určitě libí, jednaní vedení i parta v kabině je super. Pár spoluhráčů jsem potkával už v mládežnické kategorii a nebo v předešlých sezónách, o to je vše jednodušší.

Jaké máš cíle, co očekáváš od soutěže ?

Soutěž určitě nebude nic jednoduchého, ale myslím, že máme dobrý tým. Jelikož tým skončil v minulé sezóně na 4.místě, tak doufám, že tento rok bude ještě úspěšnější.

Tvůj zatím největší úspěch v dosavadní hokejové kariéře ?

Na svůj největší hokejový úspěch pořád čekám, ale zatím dosavadní úspěch byl hrát baráž o 1. ligu, kterou se bohužel nepodařilo vyhrát.

Jak hodnotíš letní přípravu a přátelské zápasy ?

Letní příprava byla určitě kvalitní a dobře nás připravila na sezónu. Přátelská utkání nám pomohla vyzkoušet nové věci z tréninků a ještě před hlavní sezónou zlepšit.

Vzkaz pro fanoušky ?

Doufám, že se jim naše hra bude líbit a budou nás v hojném počtu podporovat jak na domácích, tak i venkovních zápasech.

Děkuji za rozhovor a přeji, aby se ti u nás líbilo.