Podobné články

Přátelské fotbalové utkání

13.06.2021, Redakce Chotěboř

Hráči našeho A mužstva si v rámci zpestření letní přípravy zahráli v páteční podvečer fotbalové utkání v Libici nad Doubravou s místním mužstvem hrající okresní soutěž. Ačkoliv nešlo vůbec o výsledek, po 90 min. se z výhry 7:2 radovali naši borci.

Do krásného areálu se přišlo podívat i několik fanoušků.

Do Libice přijely i zástupkyně jednoho z našich dlouholetých partnerů klubu, Metropolitní s.r.o. Havlíčkův Brod, jednak s podporou našich hráčů a dále s prezentací produktů této společnosti.

Poděkování patří správci areálu p. Vildovi Břízovi za perfektně připravené hřiště, rozhodčímu p. Petru Břízovi za korektně řízené utkání, hráčům oběma mužstev a fanouškům.

Před i po zápase následovalo nezbytné focení.

Za týden v pátek 18.6. se naše mužstvo představí v Havlíčkově Borové a v pátek 25.6. v České Bělé, čas zápasů bude upřesněn, všichni jste srdečně zváni.

Fotbalový zápas proti Libici 11.6.2021