Podobné články

Jak vidí skončenou sezónu mládeže předseda klubu p. Oldřich Cempírek.

26.03.2020, Redakce Chotěboř

Jak vidí skončenou sezónu mládeže předseda klubu p. Oldřich Cempírek.

Na uplynulou sezonu bych chtěl napsat několik řádků.

Jednotlivá mužstva mládežníků by měl a bude hodnotit trenér mládeže.

Přesto několik slov k průběhu sezony.

Mládežnické soutěže jsme hráli na Vysočině. Po dlouhém zvažování, která mužstva přihlásit, jsme přihlásili všechna (kromě starších žáků).

Jako každý rok sehráli junioři a dorost základní část na Vysočině. Bohužel obě kategorie po základní části skončily na posledních místech. Další utkání hráli o umístění pod řízením Jihočeského kraje. Proti tomuto rozlosování jsme podali protest (již třetím rokem vzdálenost a hlavně finanční náklady), bohužel jsme byli ze všech klubů zřejmě jediní, kteří to dokázali říct a napsat na svaz i ostatním klubům. V těchto utkáních šlo o konečné pořadí, ale i tam jsme tak nějak propadli. Neříkám, že všechna utkání byla špatně sehrána. Vím taky, jak se mužstva potýkala s nedostatkem hráčů, ale i přesto měla na lepší umístění. Bohužel to dopadlo pro nás špatně. Na příští sezonu se budeme muset lépe připravit a zvážit, která mužstva z těchto dvou kategorií přihlásit.

Ostatní mládežnická mužstva odehrála sezonu tak, jak nejlépe uměla, jak jsem již psal, zhodnotit ji musí hlavní trenér mládeže.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem, kteří se podíleli na chodu mužstev a celé sezony.

Věřím, že to špatné zapomeneme a příští sezona dopadne o poznání lépe.