Čtvrté utkání čtvrtfinále play off je tady, kdo můžete neváhejte a přijďte naše mužstvo podpořit.

10.02.2020, Redakce Chotěboř

Společně to dokážeme ....

Hokejový klub HC Chotěboř zve srdečně všechny partnery klubu a fanoušky na čtvrtý zápas play off čtvrtfinále KLM Pardubického kraje.

Ve středu 12.2.2020 hostíme od 18:30 hod. mužstvo HC Kohouti Česká Třebová, vítěze základní části a loňského ročníku KLM a věřte, že se bude určitě opět na co dívat.

Domácí mužstvo vede v této čtvrtfinálové sérii překvapivě, ale zcela zaslouženě 2:1 na zápasy a v domácím prostředí bude chtít udělat poslední krok a otevřít bránu semifinále.

Pro diváky jsou připraveny slosovatelné vstupenky o velice pěkné ceny.

Po utkání budou oceněni nejlepší hráči domácího mužstva, kterým věnovali ceny Pivovar Chotěboř a Vinotéka Čuda Chotěboř.

Partnery těchto zápasů jsou :

Pivovar Chotěboř

Coop družstvo HB

Sodo duo s.r.o. Nová Ves u Chotěboře

Vinotéka Čuda Chotěboř

Cerea a.s.

Hokejový klub Chotěboř

Všem touto cestou předem děkujeme za podporu a přízeň.

Česká Třebová.