Podobné články
PTýmZVVPPPPSkóreB
1.HC Skuteč264202078:18316
2.TJ Lanškroun262112281:1909

Chotěbořským stadionem znělo hoši děkujem ! !

15.02.2019, Redakce Chotěboř

Hokej v Chotěboři a okolí prožívá v posledních týdnech euforii. Domácí mužstvo se po odehrání I. a II. části soutěže střetlo ve čtvrtfinále play off KLM Pardubického kraje s velikým rivalem, mužstvem ze Světlé n. S.

Ačkoliv hostující mužstvo skončilo po II. části soutěže na druhém místě těsně za Chrudimí, muselo se po čtyřech vyrovnaných zápasech sklonit před výkonem našich hráčů, kteří si zajistili postup do semifinálových bojů, když třikrát dokázali vyhrát a pouze jednou odešli poraženi.

Oba zápasy navštívilo v Chotěboři téměř 1 200 fanoušků všech věkových kategorií a nutno podotknout, že se stali šestým hráčem domácích. Opět se tak ukázalo, že hokej v Chotěboři lidi táhne a spojuje.

Vidět zaplněné publikum, které dlouhou dobu po zápase aplauduje hráčům, rozjařené tváře začínajících hokejistů a dětí, jak si společně s rodiči a hráči užívají závěrečnou děkovačku, to nezažijete často a věřte, že člověku v tu chvíli běhá mráz po zádech a do očí se derou slzy.

Naše mužstvo nyní čeká další velice těžký soupeř, mužstvo HC Chrudim. Toto mužstvo vyhrálo základní část. Naši hráči chtějí však být důstojným soupeřem a zabojují o postup do finálových bojů.

Série hraná na 3 vítězné zápasy začíná na ledě soupeře v neděli 24.2. od 17 hod.

V Chotěboři půjdeme na hokej opět ve středu 27.2. od 18:30 hod.

Přijďte všechny naše kategorie podpořit na některém ze zápasů.