Blíží se souboj s posledním!

19.10.2012, Jakub Joska

Již tuto neděli v 17:00 nás čeká úvodní vhazování dalšího domácího utkání Lvů. Soupeřem nám bude trápící se celek z jihočeského Jindřichova Hradce. Vajgar prohrál posledních pět utkání a ví, že právě v Chotěboři se potřebuje chytnout stébla v podobě tříbodového zisku. Naší motivací je naopak únik od úplného dna tabulky, k němuž jsme se v posledních zápasech jen blížili. Když se podíváte na předpokládanou sestavu Lvů, tak uvidíte staronová jména Půlpán a Brida, která si druhou ligu za Chotěboř zkusila v minulé sezóně. Třetím do party nováčků je Marek Havel z Havlíčkova Brodu o němž jsme se zde již zmiňovali. Domácí svatyni by měl být připraven střežit třebíčský Lukáš Dusík.

Předpokládaná sestava Lvů

Dusík, Zvolánek - Koželuh, Procházka, Diviš, Šíma, Sobotka, Zítka, Fibikar, Heřmanský - Brychta, Blažek, Půhoný, Kesner, Kapec, Hospodka, Vlček, Hemský, Havelka, Brida, Půlpán, Havel

Sestava Vajgaru z minulého utkání

Kubeš - Procházka, Chmel, Maryška, Tupý, Tržil, Ištvánik - Záhora, Kupec, Dvořák - Mazanec, Mařík, Skokan - Jasanský, Tomšík, Pekárek