Podobné články
Anketa
Facebook

Aktuální informace o dění v klubu

Aktuální informace o dění v klubu
29.08.2020, Redakce Chotěboř
Přečteno: 313x

Po krátké letní přestávce probíhá od poloviny srpna ve všech našich kategoriích II. část přípravy na následující sezónu. Stejně jako ostatní, vůbec nevíme co čekat, vzhledem ke kolotoči který se děje okolo Covidu, různým nařízením, atd.

Všechny soutěže jsou již nalosovány a připraveny, takže uvidíme jak vše bude nakonec probíhat.

Mužstva se pilně připravují v části letního areálu a již také dojíždí k tréninkům na ledě do Hlinska, Ledče n. S. a Havlíčkova Brodu. 

Pokud bych měl zmínit něco více o našem A mužstvu, tak v pátek proběhl v pořadí čtvrtý trénink na ledové ploše v Havlíčkově Brodě. V mužstvu se nyní připravuje 24 hráčů, 2 brankáři a 2 brankáři z mužstva juniorů.

V úterý 22.9. bude kádr zeštíhlen na 20 hráčů a 2 brankáře a dozná téměř konečné podoby na sezónu, malé změny však samozřejmě nejsou vyloučeny v průběhu soutěže.

Pokud Vám již hokej chybí, tak již tuto neděli 30.8. od 17 hod. můžete hráče vidět v přátelském utkání, když nastoupí na ledě v Čáslavi proti domácím hráčům.

Bohužel na začátku tohoto týdne nás zastihla nepříjemná zpráva, když na zdejší led vyjedeme zřejmě až od středy 9.9., vzhledem k neočekávanému zpoždění harmonogramu prací na dostavbě tribuny a zázemí zimního stadionu a tudíž se tak zpozdí zahájení mrazení a tvorby ledové plochy.

Nedá se nic dělat a musíme se s tímto všichni společně nějak poprat, přináší nám to již nyní však nemalé organizační problémy a klub to zcela postihne i co se týká finanční stránky.

Uvědomujeme si však, že zde probíhá finančně rozsáhlá investiční akce a musíme být všichni tolerantní, vždyť se nejenom hokejisté, ale i ostatní sportovci a spolky dočkají a budou využívat v budoucnu pěkného zázemí v multifunkční aréně.

Na závěr bych chtěl všem popřát hezký zbytek prázdnin, dětem, hráčům i rodičům trpělivost do následující sezóny, sponzorům a partnerům předem poděkovat za podporu našeho klubu a sportu v Chotěboři, mějte všichni pevné zdraví, střízlivý pohled na věc a nepropadejte v této době panice.

A-tým - foto z přípravy
A-tým - foto z přípravy
A-tým - foto z přípravy
A-tým - foto z přípravy
 
 
 

© 2003-2020 Oficiální web HC Chotěboř & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS