Podobné články
Anketa
Facebook

Rozhovor s trenérem A mužstva

Rozhovor s trenérem A mužstva
06.08.2021, Redakce Chotěboř
Přečteno: 532x

Před začátkem II. části letní přípravy jsem položil několik otázek trenérovi A mužstva Aleši Kraučukovi.

Jak hodnotíš I. část letní přípravy?

Přípravné období probíhalo od 18.5 do 16.7. Scházeli jsme se 3x týdně a v pátek bylo pro zpestření přípravy vloženo fotbalové utkání s týmy z okresních soutěží. V tréninku jsme se zaměřili na vytrvalost, sílu a rychlost. S přístupem hráčů k tréninkům jsme v celku spokojeni.

Těšil jsi se na obnovenou soutěž pod názvem Východočeská hokejová liga?

Na nově vzniklou Východočeskou ligu jsem se těšil, protože to bude velmi kvalitní a zajímavá soutěž, kde se bude hrát 2x v týdnu a když jsem viděl prezentaci, jak vše bylo připravené, tak je mi moc líto, že se této soutěže nemůžeme zúčastnit.

Co říkáš na to, že náš klub se bude muset nakonec povinně zúčastnit KLM Vysočiny a co od této soutěže očekáváš, jak bereš to, že se bude hrát pouze 1x týdně?

Povinně jsme byli zařazeni do Vysočiny, takže nám nakonec nezbylo nic jiného než se s tím smířit. Hrát však dospělý hokej 1x týdně je podle mého názoru nesmysl. Dospělý hokej je jediná kategorie v klubu, kde můžete vydělat nějaké peníze (sponzoři, vstupné) a my budeme hrát doma 1x za 14 dní. Co k tomu víc dodat….

Jaké máš s mužstvem v následující sezóně cíle?

Cíle s naším mužstvem máme ty nejvyšší i když samozřejmě víme, že i zde budou velmi kvalitní soupeři.

Jak se ti líbí v novém zázemí, jsi v Chotěboři a s prací v klubu spokojený?

Nové zázemí pro hráče i trenéry je perfektní, moc se těším na novou sezónu. Musím poděkovat lidem z vedení města, HC a všem, kteří se na tom podíleli. Mají být na co pyšní, protože takové zázemí nemají někde ani v 1.lize. Co se týká mé spokojenosti v klubu, tak jsem velmi spokojený, protože se mi líbí atmosféra v klubu. Lidé ve vedení klubu dělají spoustu práce, aby hráči měli co nejlepší podmínky a nutno říci, že se jim to daří na jedničku. Hráči A týmu zde mají skvělou partu a je pro mě radost s těmi kluky trávit čas a trénovat je.

Od 16.8. zde bude připravena ledová plocha, jsou připraveny přípravné zápasy, co od všeho po tak dlouhé pauze očekáváš?

Na led už se těšíme jak trenéři, tak hráči. Začátek bude trošku náročný, ale to k tomu patří, protože se chceme dobře připravit na soutěž. No a očekávám, že budou natěšeni i fanoušci a budou nás podporovat po celou sezónu už od těch přátelských utkáních.

Děkuji za rozhovor.

 
 
 

© 2003-2021 Oficiální web HC Chotěboř & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS