Podobné články

A mužstvo bude začínat soutěž 19.9. ve Světlé nad Sázavou

09.06.2021, Redakce Chotěboř

V Jihlavě dnes proběhl aktiv všech klubů územně patřících na Vysočinu ohledně II. ročníku soutěže KLM Vysočiny 2021/2022.

Aktiv zahájil a vedl p. Juda – místopředseda KVV a dále p. Lisa – předseda STK.

STK KSLH Vysočina připravila dva návrhy herních systémů soutěže.

Většinou klubů byl schválen návrh hrát soutěž o 11 účastnících dvoukolově v základní části od 18.9. do 22.1.2022 a dále play off o přeborníka kraje, čtvrtfinále, semifinále a finále na 3 vítězné zápasy.

Začátek play off 29.1.2022, konec 19.3.2022

Dále bylo odsouhlaseno hrát i o umístění o 5 – 11 místo.

Hrací dny : st/čt so/ne

V Chotěboři se vždy budou hrát zápasy ve středu od 18:30 hod. a oproti minulým sezónám nově v sobotu od 17 hod.

V prvním kole v neděli 19.9. bude naše mužstvo cestovat do Světlé n. S., kde se bude hrát od 17 hod.

Domácím fanouškům se mužstvo představí v sobotu 25.9. kdy od 17 hod. přivítá soupeře z Ledče n. S.

Jednotlivá mužstva KLM Vysočina 2021/2022 :

BK Zubři Bystřice n. P.

TJ Jiskra Humpolec

HC Chotěboř

HC Ledeč n. S.

Moravskobudějovický Hokej

TJ Náměšť n. O.

HC LM Pelhřimov

HC Světlá n. S.

SK Telč

HC Spartak Velká Bíteš

HHK Velké Meziříčí ,,B´´

V úvahu přichází i varianta, že se do soutěže na Vysočině zúčastní i mužstvo HC Zastávka u Brna, hrající domácí zápasy v Rosicích u Brna.

Rozlosování zápasů našeho mužstva zveřejníme v nejbližších dnech, jisté je, že se základní část bude hrát hlavně o víkendu, 1x středa v prosinci, 1x středa v lednu a dále 3x o státních svátcích, takže chotěbořský fanoušek bude dost ochuzen a na hokej bude chodit opravdu pouze 1x za 14 dní.