Podobné články
Anketa
Facebook

Informace o dění v klubu

Informace o dění v klubu
25.06.2019, Redakce Chotěboř
Přečteno: 814x

Dovolte, abychom Vás informoval o dění v našem klubu před novou sezónou.

V současné době postupně všem mužstvům končí I. část, pro hráče nepopulární letní přípravy, která je však nezbytně nutná. Mužstva střídala posilovnu, sportovní halu, nový multifunkční povrch na ploše zimního stadionu, letní stadion a přírodu v okolí Chotěboře.

Již do konce května jsme museli podat přihlášky do soutěží a jsme velice rádi, že jsme mohli přihlásit všechny dostupné kategorie, kromě starších žáků.

A mužstvo bude nadále nastupovat ve velice kvalitní soutěži - krajské lize mužů Pardubického kraje, ve které bude hrát celkem 10 mužstev, systém je stejný včetně play off jako v předešlých sezónách a určitě se bude na co dívat.

Začátek soutěže je plánován na neděli 29.9., ale již předtím naše mužstvo odehraje několik přátelských zápasů o kterých budete včas informováni.

Mužstva juniorů a dorostu začínají soutěže již v pátek 6.9. a budou hrát soutěže řízené přímo centrálně Českým svazem ledního hokeje - regionální ligu juniorů a regionální ligu dorostu.

Obě soutěže jsou již třetím rokem velice finančně náročné, neboť po odehrání základní části se mužstva z jednotlivých skupin rozdělí a vytvoří se další nové skupiny, při kterých se spojí několik krajů a mužstva bude čekat velice daleké cestování, které je obrovskou finanční zátěží pro všechny kluby, které musí vynakládat nemalé částky za dopravu. Marně kluby volají po nějakém jiném modelu.

Bohužel jiná cesta není, neboť pokud chtějí kluby vychovat nějaké hráče, nezbývá jim nic jiného než tyhle soutěže hrát. V opačném případě bychom zničili veškerou koncepční práci a výchovu hráčů, kteří by museli ve věku 15 - 19 let skončit s hokejem, kterému se věnují od 4 let.

Další kategorií jsou mladší žáci, kteří budou hrát ligu žáků Pardubického kraje, kde budou mít celkem 7 soupeřů a hrát budou zřejmě čtyřkolově 28 zápasů.

Poslední kategorie patří ročníkově nejmenším hokejistům, když ročníky 2009, 2010, 2011 a 2012 budou hrát turnajové soutěže v minihokeji, které organizuje a řídí hokejový svaz Vysočina.

Zhruba začátkem srpna začne všem mužstvům II. část letní přípravy, během které si již postupně hráči vyzkouší i ledovou plochu na okolních stadionech.

V Chotěboři bude ledová plocha připravena od pondělí 2.9., kdy se naplno začne psát další hokejová sezóna a pevně věříme, že bude minimálně na stejné úrovni jako ty předchozí.

Touto cestou bychom Vás chtěli již nyní na naše zápasy předem pozvat a zároveň všem poděkovat za to, že právě díky Vám zde bude hokej nadále psát historii.

Věřte, že si tohoto v klubu všichni velice ceníme a budeme Vám chtít udělat tu nejlepší reklamu.

I během léta se Vás budeme snažit informovat o dění v klubu.

Přejeme všem krásné léto, pohodovou dovolenou a v září se těšíme na viděnou na našem stadionu, kde na Vás bude čekat nejedno překvapení.

 
 
 

© 2003-2020 Oficiální web HC Chotěboř & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS