Podobné články

PODĚKOVÁNÍ

28.03.2019, Redakce Chotěboř

Vedení HC Chotěboř děkuje všem partnerům a sponzorům klubu, hráčům, trenérům a vedoucím mužstev, za zdárný průběh právě končící další hokejové sezóny.

Poděkovat je třeba i rodičům hráčů nejmenších kategorií, pořadatelům, fanouškům a v neposlední řadě i všem pracovníkům, kteří pro nás připravovali ledovou plochu, abychom mohli tento krásný sport, jakým lední hokej je, v Chotěboři od září do konce března hrát.

Věříme, že se budeme potkávat mnohem dříve, než se opět v září začne lesknout ledová plocha, neboť začátkem května bude na ploše zimního stadionu zahájen provoz nového multifunkčního sportovního povrchu, který rozšíří využitelnost zimního stadionu v letních měsících.

Možnost zahrát si florbal, hokejbal, či badminton, tak budou mít školy, spolky i široká veřejnost.

Již nyní se těšíme na další setkání s Vámi a spolupráci, ještě jednou všem patří obrovské díky.