Podobné články
Anketa
Facebook

Čtvrtfinále a semifinále z pohledu trenérů a hráčů

Čtvrtfinále a semifinále z pohledu trenérů a hráčů
20.02.2019, Redakce Chotěboř
Přečteno: 815x

Jelikož již v neděli startuje semifinále play off o přeborníka Pardubického kraje KLM, položil jsem trenérům a několika hráčům tři otázky, na které stručně odpovídali.

1) Jak zpětné hodnotíš čtvrtfinálovou sérii a postup přes Světlou?

2) Co říkáš na semifinálového soupeře, co očekáváš od této série?

3) Vzkaz pro fanoušky.

Aleš Kraučuk - trenér :

Série se Světlou byla vyrovnaná, jak jsem předpokládal, důležitá byla výhra v prvním zápase na ledě Světlé a tím jsme dostali Skláře pod tlak. Oceňuji, že série byla korektní až na dva zákroky, ale to se v play off stává. Hráči Světlé potvrdili svojí výkonnost, vždyť ve finálové skupině byli nejlepším týmem. Proto si toho nesmírně ceníme, že jsme je vyřadili a jdeme dál.

Semifinálovým soupeřem je HC Chrudim, dobře trénovaný tým, který hraje tvrdý hokej na hranici pravidel. Očekávám hokej plný osobních soubojů, možná na pohled to nebude tak hezký hokej, ale zase tam bude velké nasazení od všech hráčů. Naším cílem s Bohoušem bude připravit hráče tak, aby se vyrovnali soupeři v tvrdosti a soupeře i něčím překvapili.

Fanouškům chci ještě poděkovat za skvělé návštěvy v celé sérii a hlavně v rozhodujícím zápase zde ve středu a povzbuzování po celé utkání a přijeďte nás podpořit na zápas do Chrudimi a vytvořte nám domácí prostředí už tam.

Bohuslav Koubek - asistent trenéra :

Série se Světlou byla hodně vyrovnaná a v náš prospěch rozhodla bojovnost týmu, větší disciplína a to vše podpořeno kvalitním výkonem brankáře!!!

Chrudim už několik let patří k nejlepším týmům přeboru, ale věřím, že najdeme cestu, jak se i přes takového soupeře dostat a když se nám budou vyhýbat zranění a tým pošlape jako do teď šanci určitě máme!

Doufám, že čtvrtfinálová série se Světlou byla víc než slušná pozvánka i na semifinálové boje a za podporu fanoušků předem děkuji, zatím byli úžasný!

Jakub Lacina :

Do čtvrtfinálové série proti Světlé jsme šli jako outsideři. Každý, kdo byl na jednom ze 4 zápasu musel vidět, že tomu tak rozhodně nebylo, hráli jsme dobrý týmový hokej. O postupujícím rozhodly maličkosti a trochu toho štěstíčka, kterému my jsme šli více naproti. Díky tomu jsme postoupili do semifinále.

Semifinálovým soupeřem bude Chrudim, je to kvalitní mužstvo, které hraje rychlý a tvrdý hokej což nám moc nevyhovuje, ale máme ještě nějaký ten čas se na ně dobře připravit. Půjdeme do semifinálové série s touhou postoupit dále, myslím si, že když budeme hrát jako jeden muž, tak máme šanci zdolat i druhého soupeře v play off.

Fanouškům bych nejprve chtěl moc poděkovat za skvělou podporu v dosavadních zápasech, byl bych moc rád, kdyby i nadále fandili tak skvěle a v takovém hojném počtu. Jsou našim 6 hráčem.

Tomáš Krejčí :

Série se Světlou byla velice vyrovnaná, ale prověřila naši fyzickou a mentální sílu. Rozhodovaly maličkosti, hokejové štěstí, kterému jsme šli naproti a hlavně disciplína mužstva.

Díky tvrdé letní přípravě a poctivým tréninkům na ledě, jsme byli správně připraveni čelit těžkým soupeřům jako byla Světlá a nyní bude jistě i Chrudim. Chrudim má vyrovnaný, bruslící a kompaktní tým. Série s ní bude velice náročná, ale s poctivou prací dokážeme Chrudimi konkurovat. Nyní musíme hodit čtvrtfinálovou euforii za hlavu a připravit se na soupeře.

Atmosféra ve čtvrtfinále byla neuvěřitelná, proto Vás žádám, pojďte s námi žít náš hokejový sen a opět se stát naším šestým hráčem.

Jan Hospodka :

Série byla hodně vyrovnaná a rozhodovaly maličkosti. První dva zápasy jsme vyhráli, ale mohlo to být klidně 2:0 pro Světlou. Byla by škoda takhle skvěle rozehranou sérii pustit a jsem rád, že jsme to rozhodli doma v Chotěboři. Myslím si, že jsme měli v zápasech více disciplíny, trpělivosti, nikam se zbytečně nehnali a vycházeli z dobré obrany v čele s Péšou. Dále chci pochválit krok od vedení, když na své náklady požádalo o druhého hlavního rozhodčího a zápasy byly ze strany rozhodčích lépe zvládnuté. Nakonec musím vyzvednout skvělou atmosféru na všech zápasech, o kterou se starali všichni fanoušci.

Chrudim je další těžký soupeř. Hrají důrazně, přímočaře do brány, skvěle bruslí, zápasy nevypouštějí a takto hrají pořád stejně po celých 60 minut. Očekávám opět vyrovnané zápasy. Věřím, že se na soupeře dobře připravíme a nakonec budeme slavit postup my!

Chtěl bych fanouškům poděkovat za jejich podporu. Jste skvělý a budeme se na Vás těšit na našich semifinálových zápasech. Přijďte nám opět vytvořit nádhernou atmosféru a pomozte nám postoupit do finále!

 
 
 

© 2003-2020 Oficiální web HC Chotěboř & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS