Podobné články
Anketa
Facebook

Co zaznělo před zahájením čtvrtfinálových bojů

Co zaznělo před zahájením čtvrtfinálových bojů
01.02.2019, Redakce Chotěboř
Přečteno: 585x

Před začátkem čtvrtfinálových bojů play off KLM o přeborníka Pardubického kraje, ve kterých se naše mužstvo střetne s dlouholetým rivalem ze Světlé nad Sázavou, přinášíme fanouškům krátké vyjádření těch, kteří budou u ledové plochy, či přímo na ní.

Oldřich Cempírek - předseda HC :

Tak jako každý rok začíná vrchol sezony a to play off. Tentokrát začínáme okresním derby se Světlou. Dosavadní výsledky s naším soupeřem hovoří v náš prospěch. Proto věřím, že naše mužstvo na ně naváže a postoupí do dalších kol. Přeji všem hodně hokejových zážitků a za podporu všem fanouškům na venkovních i domácích zápasech, kterou budeme potřebovat, předem děkuji.

Aleš Kraučuk - trenér :

Soupeř je sice papírovým favoritem, ale my se nevzdáváme bez boje. Navíc je to play-off a v něm podle mě nehraje roli, jestli začínáme doma nebo venku. Nebo tedy aspoň nám to nevadí. Čekám spíše vyrovnané zápasy, nemyslím, že by končili velkými rozdíly, protože i zápasy v základní části byly vyrovnané. Jednou jsme vyhráli v prodloužení a jednou o dvě branky.

Bohuslav Koubek - asistent trenéra :

Věřím, že na derby se Světlou se těší celý tým a doufám, že nás přijde podpořit i spousta fanoušků hlavně při domácích zápasech a jelikož se nám poslední dobou se Světlou daří a myslím, že letos hrajeme i na stadionech soupeře velmi slušně, tak ani v derby nejsme až tak bez šance i když samozřejmě Světlá patří k favoritovi na postup, ale našemu týmu důvěřuji a moc si přeji, abychom Světlé postup do semifinále víc než zkomplikovali!!

Jaroslav Ludvík - tajemník klubu, vedoucí mužstva :

Osud tomu zřejmě tak chtěl, aby se tahle mužstva střetla. Osobně bych byl rád, kdyby tomu bylo až ve finále KLM Pardubického kraje, ale je z toho již čtvrtfinále play off a jeden bude muset bohužel z kola ven ...

Play off je specifická nová soutěž, kde se vše co bylo předtím, maže. Má svoje veliké kouzlo, je to pro všechny zúčastněné vrchol sezóny, zde ještě o to víc, že se střetnou dlouholetí rivalové, jeden druhého velice dobře zná, atd. Co víc si každý hokejový fanoušek mohl přát?

My v našem klubu všichni plně respektujeme sílu soupeře, který má ve svém kádru zkušené hráče a dravé mládí, ale i my máme dostatečně dobré mužstvo vedené výborným trenérem a o postup budeme bojovat a věřím, že to zvládneme. Šance jsou 50 na 50, víc nemá cenu nyní o čemkoliv spekulovat, kdo chce postoupit, musí 3x vyhrát.

V celém klubu se zodpovědně na zápasy se Světlou připravujeme, ať již po sportovní, tak i organizační stránce.

Přeji si, ať je toto výjimečné okresní derby svátkem hokeje v širokém okolí a zůstane pouze sportem, kde bude jeden druhého respektovat, hráči se k sobě budou vzájemně chovat ohleduplně, všem ať se vyhne jakékoliv zranění, vždyť každý jdeme druhý den do zaměstnání, či školy a hokej na této úrovni by měl být zábavou a relaxem a ne, jak se to v posledních letech v mnohých klubech v těchto soutěžích stává - výdělkem, kde jdou srdce a klubismus stranou.

Pojďme si všechny zápasy užít, přijďte na oba stadiony v co největším počtu a vytvořte tu správnou hokejovou atmosféru. Děkuji.

Matěj Pešek - brankář :

Zdravím fanoušky Chotěbořského sportu. Přišlo na lámání chleba a byl nám přisouzen atraktivní soupeř Světlá nad Sázavou. Sice máme v této sezoně se Světlou lepší bilanci, ale nečeká nás rozhodně nic lehkého. Soupeř má výbornou formu, vyrovnané lajny a navíc je neskutečně houževnatý. Děkujeme za podporu během dosavadních utkání a doufáme, že nás přijdete podpořit v co největším počtu.

Václav Pecen - obránce :

Okresní derby je vždy pro nás hráče o něco zajímavější než běžné utkání. Se Světlou jsme v letošní sezóně odehráli dva velice kvalitní zápasy, ze kterých jsme vždy odešli jako vítězové. Věřím, že i v zápasech play off s naším velkým sokem uspějeme. Jistě budeme potřebovat velkou podporu chotěbořských fanoušků tak, aby naklonili atmosféru na venkovním i domácím hřišti na naši stranu, protože kulisa utkání play off bude jistě vypjatá. Budeme velice rádi, když nás přijdete podpořit v hojném počtu a společně oslavíme vytoužené vítězství v sérii.

Luboš Dvořák - útočník a kapitán mužstva :

Od čtvrtfinálové série očekávám souboj plný emocí, o jehož výsledku budou rozhodovat maličkosti. V základní části jsme si dokázali, že Světlou můžeme porazit, doufám tedy, že na to navážeme i v play off. Z pohledu diváků jsme asi nemohli dostat lepšího soupeře. Derby samo o sobě bývá specifický zápas, teď je to navíc umocněné tím, že se jedná o play off. Očekávám velmi dobrou diváckou kulisu na obou zimních stadionech. Chceme si zápasy užít a mohu slíbit, že na ledě necháme vše. Přijďte nás podpořit.

Martin Vlček - útočník :

Nastoupí proti nám soupeř, kterého jsem si osobně přál. Věřím, že se v kabině semkneme a budeme bojovat jeden za všechny, všichni za jednoho. Poženou nás fanoušci a já pevně věřím, že se na konci série budeme radovat.

 
 
 

© 2003-2020 Oficiální web HC Chotěboř & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS