Podobné články
PTýmZVVPPPPSkóreB
1.HC Chotěboř241222895:8642
2.HC Spartak Choceň2491311109:10632
3.HC Skuteč244101970:17414
4.TJ Lanškroun241102272:1825
Anketa
Facebook

Informace z hokejového klubu

Informace z hokejového klubu
25.08.2018, Redakce Chotěboř
Přečteno: 368x

Začátek další hokejové sezóny se nezadržitelně blíží a tak všem partnerům klubu a fanouškům níže trochu přiblížíme dění v klubu.

Po skončení soutěží v jednotlivých kategoriích koncem března si nejeden fanoušek možná myslí, že vše začne zase až na podzim. Sezónu je však třeba předem kompletně po všech stránkách zajistit. Vedení klubu shání finance, což je stále složitější, oslovuje nové sponzory, jedná s provozovatelem zimního stadionu, řeší se hráčské a trenérské obsazení mužstev a soutěží, připravuje se valná hromada členů HC, koncem května se podávají na hokejový svaz již přihlášky.

V tu dobu již ve všech mužstvech probíhá I. část letní přípravy, která končí na konci června. Ani v létě funkcionáři klubu nemohou zahálet, vzhledem k přibývající administrativě je stále téměř denně co řešit a zajišťovat. Začátkem srpna již všem mužstvům začíná II. část letní přípravy a všichni hráči se těší, kdy se již sklouznou na ledové ploše.

I letos některé soutěže začínají velice brzy (7.9.) a tak je nutné sehnat ledovou plochu k tréninkům, např. v Havlíčkově Brodě, Hlinsku, či Světlé n. S. Toto stojí všechny nemalé peníze, ale nelze naskočit do soutěží bez tréninků na ledě. Ledová plocha by měla být v Chotěboři připravena začátkem září.

Město Chotěboř a provozovatel zimního stadionu Teles Chotěboř s.r.o. však provedli na strojovně úpravy ke zvýšení výkonu a efektivity chlazení. Dále bylo nainstalováno zcela nové osvětlení. Toto vše se zcela jistě promítne v úspoře elektrické energie.

Níže k jednotlivým kategoriím :

A mužstvo : bude hrát tradičně KLM Pardubického kraje. V kádru došlo k výrazným změnám - hostování skončilo Křesťanovi, Havlovi, Buškovi, Nguyenovi, s hokejem se rozhodli skončit Klofáč a Mašek Patrik, Vácha neodolal nabídce nedalekého Hlinska a odchází na roční hostování. U mužstva skončil taktéž asistent trenéra Aleš Vomela.

Co se týká příchodů, tak z Havlíčkova Brodu přicházejí Jelínek, Suchý, Pecen a Lacina. Hokejový svaz zařadil mezi dospělé i hráče ročníku 1999 a tak se budou v průběhu září snažit vybojovat místo v sestavě hráči Kopecký, Málek a Březina. V průběhu sezóny mohou případně dostat šanci a naskočit i hráči z mužstva juniorů.

Připraveny jsou 4 přípravné zápasy, z toho 2 v domácím prostředí.

Soutěž začíná 30.9. domácím zápasem s Chocní, systém soutěže je stejný jako v předešlých dvou sezónách.

Junioři : regionální liga juniorů, taktéž stejný systém jako v předchozí sezóně, po odehrání základní části se spojí podle umístění kluby z dalších skupin, kde opět čeká zřejmě daleké cestování za soupeři. Začátek soutěže již 7.9. doma s Chrudimí.

Dorost : regionální liga dorostu, platí totéž co v případě juniorů, začátek soutěže 15.9. v Ledči n. S.

Mladší žáci : liga mladších žáků Pardubického kraje, začátek 15.9. doma s Moravskou Třebovou.

2010 : krajská liga přípravek Kraje Vysočina

2011 : minihokej - turnajově

2012 : minihokej - turnajově

Vedení klubu děkuje sponzorům klubu, fanouškům a všem, kteří pomáhají klubu a zasluhují se tak o to, aby se v Chotěboři mohla odehrát jedna z dalších hokejových sezón.

Těšíme se na Vás na některém ze zápasů našich mužstev.

 
 
 

© 2003-2019 Oficiální web HC Chotěboř & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS