Podobné články

Informace z kabiny ročníku 2008 mladší

8.1.2018, Redakce Chotěboř

Jablonec nad Nisou

26. 12.2017 jsme vyrazili do Jablonce nad Nisou, kde se hrál turnaj ročníku 2008 na jedné straně hřiště a na druhé se hrál stejný turnaj ročníku 2009. Toto byl náš poslední turnaj na malé hřiště.

Před turnajem jsme si brousili drápy na úspěch kategorie 2008, ale realita byla jiná. Krásné druhé místo vyhráli kluci ročníku 2009 a kluci 2008 skončili čtvrtí.

2009 - Sehráli zápasy s HC Jablonec, HC Slavia Praha, HC Děčín a HC Bílina. Tři vítězství a pouze jediná prohra se Slavií znamenala velmi pěkné a cenné 2. místo a s pohárem veselý návrat do Chotěboře.

2008 – Sehráli zápasy s HC Jablonec, HC Děčín, HC Louny, HC Bílina. Jedno vítězství a tři prohry znamenaly 4. místo, ale i tak veselý návrat domů do Chotěboře.

Světlá nad Sázavou

28. 12. 2017 jsme se vydali na turnaj do Světlé nad Sázavou, kde se hrálo již na velké hřiště.

První zápas nás čekal s domácími borci. Prohráli jsme 2:1 a nutno podotknout, že naši kluci vůbec nejezdili a nemakali a domácí byli jasně lepší a jen díky výbornému výkonu gólmana L. Nejedlého nebyl rozdíl ve skóre vyšší.

Druhý zápas jsme hráli s HC Kolín, kdy po „bouřce“ v kabině naši kluci začali „konečně“ jezdit a makat naplno, jsme vyhráli 4:0. Velkou pochvalu si zasloužili všichni za zlepšený výkon. Hlavně pak znovu gólman L. Nejedlý, který nás několikrát podržel a po zásluze si připsal čisté konto.

Třetí zápas jsme sehráli s HC Poděbrady. Od začátku jsme byli lepší, bohužel se nám nedařilo překonat brankáře Poděbrad. Ve chvíli, kdy jsme už prohrávali 0:2, se kluci neskutečně zvedli a srovnali na 2:2. Rozhodovaly nájezdy, kdy opět velmi dobrý výkon podal náš gólman. Jeli se 3 nájezdy na každé straně. Po 3 nájezdech soupeře to bylo 0:1 a posledním našim nájezdníkem byl T. Franc, který musel dát gól. To se mu také povedlo a šlo se do další série nájezdů. Naším nájezdníkem byl R. Nejedlý, který neomylně proměnil a vše opět viselo na brankáři, který si s nájezdem soupeře poradil a mohli jsme všichni slavit výhru 3:2 sn.

Čtvrtý zápas jsme sehráli s HC Choceň. Při výhře bychom skončili druzí a při prohře čtvrtí. Kluci si uvědomili tíhu zápasu, na soupeře vletěli a vedli jsme 3:0. Poté došlo ke korekci výsledku na 3:1, my přidali 4. gól a zápas skončil 4:2. Nakonec jsme mohli slavit krásné druhé místo.

Telč

První zápas v roce 2018 jsme sehráli v Telči. Od nového roku hrajeme již na velké hřiště. Celý zápas jsme byli lepší a skóre 9:4 mohlo být mnohem větší. Největší slabinou našeho týmu je neproměňování šancí, kterých bylo opravdu hodně. Jen 11 samostatných nájezdů, které neskončili gólem. Neproměněných šancí bylo, ale mnohem více. Za zmínku stojí jen to, že v bráně chytal Honzík Kárník, který normálně hraje v poli. Nutno říci, že chytal velmi pěkně.

Sestava: Kárník Jan – Franc T. „c“, Brožek V., Zvolánek V., Kolář P. – Frübauer M., Lorenc A., Dlouhý Š., Hanousek M., Pohl M., Novotný L., Doležálek M.

Branky: Dlouhý 3, Hanousek 2, Franc, Brožek, Kolář, Zvolánek

Nahrávky: Frübauer, Doležálek, Franc, Lorenc, Kolář

Chyběli: Benák O, Benák M., Dymáček A., Doležal O., Nejedlý R., Nejedlý L., Ležal D.

Zásahy brankářů: Kárník J. 12 x gólman soupeře 26