Podobné články

Pozvánka na první domácí mistrovské utkání

03.10.2016, Redakce Chotěboř

Hokejový klub HC Chotěboř srdečně zve všechny partnery klubu a příznivce na první domácí mistrovské utkání, které se odehraje ve středu 5.10.2016 od 18:30 hodin.

Do Chotěboře přijede jeden z nejtěžších soupeřů a vítěz minulého ročníku, mužstvo HC Slovan Moravská Třebová.

Naše mužstvo cestovalo k úvodnímu utkání soutěže v neděli na led mužstva HC Chrudim a přivezlo si 2 body za výhru 4:3 v prodloužení.

Diváci se mohou těšit opět na slosovatelné vstupenky o ceny a představení jednoho z vozidel společnosti Auto … Žďár nad Sázavou. Odměněni budou, jak je již v Chotěboři tradicí i nejlepší hráči obou mužstev. Dále diváci jistě ocení i zbrusu nové ozvučení v aréně a budou mít možnost si zakoupit v pokladně permanentní vstupenku na celou sezónu za cenu 400,-- Kč.

Partnery utkání jsou:

Pivovar Chotěboř

Vinotéka Pavel Čuda Chotěboř

p. ing. Miroslav Rumpli - zástupce společnosti WSM

Přijďte prosím v co největším počtu podpořit naše hráče, děkujeme.