Podobné články

Pozvání na 2. semifinálový zápas play off KL juniorů HC Chotěboř

29.02.2016, Redakce

Hokejový klub HC Chotěboř srdečně zve všechny partnery a fanoušky klubu na odvetný semifinálový zápas play off juniorů o přeborníka Pardubického kraje, který se bude hrát v pátek 4.3.2016 od 19:30 hodin v Chotěboři. Proti našemu mužstvu nastoupí největší favorit soutěže a jednoznačný vítěz základní části soutěže, mužstvo SKLH Žďár n. Sázavou, které v letošním roce neztratilo ani bod.

V prvním zápase hraném v sobotu 27.2.2016 ve Žďáře n.S.zvítězili domácí hráči, takže pokud naši mladíci chtějí odvrátit vyřazení, musí v domácím prostředí vyhrát a rozhodl by až třetí zápas ve Žďáře n.S., který by se hrál hned následující den - v sobotu 5.3.2016 od 13 hod. Naše mužstvo skončilo po základní části na čtvrtém místě. Druhou semifinálovou dvojicí tvoří mužstva Poličky a Chocně, v prvním zápase dokázala Choceň vyhrát v sobotu v Poličce 4:3.

Přijďte naše hráče povzbudit v co největším počtu, budou moc potřebovat Vaši podporu a určitě se bude na co dívat.